Płock. 62-latka w rękach policji! Klientów sklepu odzieżowego zabierała do... schowka za lustrem

2021-04-21 13:58
Płock. 62-latka w rękach policji! Klientów sklepu odzieżowego zabierała do... schowka za lustrem
Autor: Tama66/cc0/Pixabay.com 62-latka z Płocka w rękach tamtejszej policji. Mundurowi postanowili przeszukać jej pawilon odzieżowy, gdzie ujawnili za lustrem i zasłonami tajną skrytkę z papierosami i nie tylko

62-latka z Płocka w rękach tamtejszej policji. Funkcjonariusze Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą zauważyli w czasie kontroli prowadzonej na miejskim targowisku kobietę, która sprzedawała przechodniom papierosy, wynosząc je z pawilonu odzieżowego. Mundurowi postanowili go przeszukać i ujawnili za lustrem i zasłonami tajną skrytkę, gdzie były jednak nie tylko papierosy.

Płock. 62-latka w rękach policji! Klientów sklepu odzieżowego zabierała do... schowka za lustrem

62-latka z Płocka w rękach tamtejszej policji. We wtorek funkcjonariusze Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą prowadzili działania na terenie targowiska miejskiego, gdzie zobaczyli kobietę handlującą papierosami, które wynosiła z pawilonu odzieżowego. Mundurowi postanowili go przeszukać, gdzie ujawnili tajną skrytkę, która znajdowała się za lustrem i zasłonami. W ścianie znajdowały się drzwiczki z dobrze ukrytym przyciskiem, który je otwierał, a za nim były papierosy bez polskich znaków akcyzy.

- 62-letnia właścicielka nielegalnego tytoniu była ogromnie zaskoczona, że operacyjni odkryli jej schowek. W toku dalszego przeszukania policjanci ujawnili w jej pawilonie 14 tysięcy papierosów, 10 kg krajanki tytoniowej i 8 litrów nielegalnego spirytusu - informuje policja w Płocku.

62-latka z Płocka, obywatelka Armenii, została zatrzymana i musi się liczyć z konsekwencjami - grozi jej wysoka grzywna i do 3 lat więzienia.

Czytaj też: Płock. Lekarz wieszczy upadek Szpitala Świętej Trójcy i atakuje PiS i media! "Przeraża mnie, że jakaś Marta C. zajmowała czas"

Czytaj też: Nie żyje kibic Wisły Płock. 37-latek przewrócił się i już nie wstał. "Przyjaciel wielu z nas, po prostu dobry człowiek" [WIDEO]

Czytaj też: Płock. FATALNY WYPADEK na terenie PKN Orlen! "Jesteśmy w kontakcie z rodzinami poszkodowanych"

Czytaj też:

Płock. Szczęśliwe kolektury Lotto! Jedna z nich zrobiła z ludzi milionerów [ZDJĘCIA]

Konrad Berkowicz przyniósł do sejmu jointa
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE