Płock. 62-latka w rękach policji! Klientów sklepu odzieżowego zabierała do... schowka za lustrem

2021-04-21 13:58 Michał Michalak
Płock. 62-latka w rękach policji! Klientów sklepu odzieżowego zabierała do... schowka za lustrem
Autor: Tama66/cc0/Pixabay.com 62-latka z Płocka w rękach tamtejszej policji. Mundurowi postanowili przeszukać jej pawilon odzieżowy, gdzie ujawnili za lustrem i zasłonami tajną skrytkę z papierosami i nie tylko

62-latka z Płocka w rękach tamtejszej policji. Funkcjonariusze Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą zauważyli w czasie kontroli prowadzonej na miejskim targowisku kobietę, która sprzedawała przechodniom papierosy, wynosząc je z pawilonu odzieżowego. Mundurowi postanowili go przeszukać i ujawnili za lustrem i zasłonami tajną skrytkę, gdzie były jednak nie tylko papierosy.

Płock. 62-latka w rękach policji! Klientów sklepu odzieżowego zabierała do... schowka za lustrem

62-latka z Płocka w rękach tamtejszej policji. We wtorek funkcjonariusze Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą prowadzili działania na terenie targowiska miejskiego, gdzie zobaczyli kobietę handlującą papierosami, które wynosiła z pawilonu odzieżowego. Mundurowi postanowili go przeszukać, gdzie ujawnili tajną skrytkę, która znajdowała się za lustrem i zasłonami. W ścianie znajdowały się drzwiczki z dobrze ukrytym przyciskiem, który je otwierał, a za nim były papierosy bez polskich znaków akcyzy.

- 62-letnia właścicielka nielegalnego tytoniu była ogromnie zaskoczona, że operacyjni odkryli jej schowek. W toku dalszego przeszukania policjanci ujawnili w jej pawilonie 14 tysięcy papierosów, 10 kg krajanki tytoniowej i 8 litrów nielegalnego spirytusu - informuje policja w Płocku.

62-latka z Płocka, obywatelka Armenii, została zatrzymana i musi się liczyć z konsekwencjami - grozi jej wysoka grzywna i do 3 lat więzienia.

Czytaj też: Płock. Lekarz wieszczy upadek Szpitala Świętej Trójcy i atakuje PiS i media! "Przeraża mnie, że jakaś Marta C. zajmowała czas"

Czytaj też: Nie żyje kibic Wisły Płock. 37-latek przewrócił się i już nie wstał. "Przyjaciel wielu z nas, po prostu dobry człowiek" [WIDEO]

Czytaj też: Płock. FATALNY WYPADEK na terenie PKN Orlen! "Jesteśmy w kontakcie z rodzinami poszkodowanych"

Czytaj też:

Płock. Szczęśliwe kolektury Lotto! Jedna z nich zrobiła z ludzi milionerów [ZDJĘCIA]

Konrad Berkowicz przyniósł do sejmu jointa
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE