Płock. Bójka kilku osób pod więzieniem! "Zwyrodnialcy pobili chłopaka"

2021-01-13 10:09 Michał Michalak
Płock. Bójka kilku osób pod więzieniem! Zwyrodnialcy pobili chłopaka
Autor: Annabel_P/cc0/Pixabay.com Do policji w Płocku wpłynęło zgłoszenie o bójce kilku osób pod tamtejszym więzieniem. Jej ofiarą miał paść 24-letni mężczyzna

Do Komendy Miejskiej Policji w Płocku wpłynęło zgłoszenie o bójce kilku osób, do której miało dojść pod więzieniem. Według osoby, która poinformowała o zdarzeniu, "zwyrodnialcy pobili chłopaka". Po tym jak na miejscu pojawili się mundurowi, napotkali tylko 24-latka, który wymagał pomocy ratowników medycznych. Mężczyzna zaskoczył jednak funkcjonariuszy z Płocka.

Płock. Bójka kilku osób pod więzieniem! "Zwyrodnialcy pobili chłopaka"

Jak informuje Portal Płock, do Komendy Miejskiej Policji w Płocku wpłynęło zgłoszenie o bójce kilku osób pd więzieniem. Do zdarzenia miało dojść w nocy z soboty na niedzielę, a mundurowi dowiedzieli się o tym ok. godz. 2. Zgłaszający powiedział funkcjonariuszom, że "zwyrodnialcy pobili chłopaka", dodając, że na chodniku i asfalcie przed więzieniem widoczne są ślady krwi. Po przyjeździe na miejsce policjanci zobaczyli tylko 24-latka, któremu pomocy udzielili ratownicy medyczni.

- (...) Mężczyzna oświadczył, że w żadnej bójce nie brał udziału, że nie został pobity i nic nie zgłasza (...) - mówi Portalowi Płock rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Płocku Marta Lewandowska.

Jak dodaje, mundurowi przeszukali sąsiednie ulice, ale nie natrafili na osoby, które mogły brać udział w bójce pod więzieniem w Płocku.

Czytaj też: Płock. Śmierć 23-letniego Jakuba i 31-letniego Tadeusza. Prokuratura ujawnia nowe fakty!

Czytaj też: Kalinowo. Mięso z chorych krów na polskich stołach. Żywe zwierzęta ciągnięte po ziemi. Czy to koniec procederu?

Czytaj też: Płock "wyróżniony". Zdaniem Google'a wyprzedził Kielce, Toruń i Częstochowę

Czytaj też: Bielsk. Ekspedientka uderzyła głową o chodnik! Zrobił jej TO za dwie butelki alkoholu

Gostynin. Pogrzeb Mirosława Kaczmarka. Dwa utwory, które skomponował. Struzik: Był wielkim patriotą [ZDJĘCIA

MAKABRA. Poszła na randkę i zgniła w garażu. Kim jest dziewczyna w złotych trzewikach?

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!