Płock. Nie żyje radny Tomasz Kolczyński. Wzruszający apel rodziny byłego wiceprezydenta

2021-04-09 15:28
Płock. Nie żyje radny Tomasz Kolczyński. Wzruszający apel rodziny byłego wiceprezydenta
Autor: Facebook.com/Andrzej Nowakowski Prezydent Miasta Płocka Nie żyje radny Rady Miasta Płocka Tomasz Kolczyński. Przez wiele lat działał na rzecz lokalnego samorządu, pełniąc w tym czasie m.in. funkcję wiceprezydenta miasta

Nie żyje radny Rady Miasta Płocka Tomasz Kolczyński. Przez wiele lat działał na rzecz lokalnego samorządu, pełniąc w tym czasie m.in. funkcję wiceprezydenta miasta. Zmarł 3 kwietnia w wieku 64 lat. Msza pogrzebowa odbędzie się w poniedziałek 12 kwietnia o godz. 15 w kościele św. Jakuba w Płocku-Imielnicy. Ze względu na obostrzenia koronawirusowe nie wszyscy będą mogli pożegnać zmarłego radnego osobiście, dlatego jego rodzina apeluje, by zrobić to w jeszcze inny sposób.

Płock. Nie żyje radny Tomasz Kolczyński. Wzruszający apel rodziny byłego wiceprezydenta

Nie żyje radny Rady Miasta Płocka Tomasz Kolczyński. Zmarł 3 kwietnia w wieku 64 lat. Pracował na rzecz lokalnego samorządu od ponad 30 lat, a w tym czasie był m.in. wiceprezydentem miasta. Msza pogrzebowa odbędzie się 12 kwietnia o godz. 15 w kościele św. Jakuba w Płocku-Imielnicy.

- Z wielkim żalem dowiedziałem się o śmierci radnego Tomasza Kolczyńskiego, człowieka, który współtworzył lokalną samorządność od 1990 roku. W swojej długiej pracy na rzecz naszej wspólnoty był wiceprezydentem i radnym wielu kadencji. Bardzo zaangażowany i oddany sprawom Płocka i jego mieszkańców. Lubił ludzi i był wrażliwy na ich potrzeby. To wielka strata dla naszej społeczności… - napisał prezydent Płocka Andrzej Nowakowski.

Czytaj też: Studzieniec. Trzech ZABIŁ piorun. Dwóch zmarło z powodu ran. Pozostałych ratował bohater z Płocka

Zmarłego radnego Płocka wspomina także jego syn Paweł Kolczyński, który wraz z najbliższą rodziną apeluje do wszystkich osób, które chciałyby uczcić pamięć o samorządowcu, a z powodu na sytuację pandemiczną nie będą mogły wziąć udziału w pogrzebie.

- Tata był osobą, która nie przywiązywała zbyt wielkiej wagi do dóbr doczesnych. Dlatego w imieniu całej Rodziny, zwracamy się z uprzejmą prośbą, aby zamiast złożenia kwiatów jako najpiękniejszy wyraz Państwa pamięci o Jego Osobie, wesprzeć jedną ze spraw, które były mu zawsze bardzo bliskie, tj. wspomóc Hospicjum Płockie pod wezw. Św. Urszuli Ledóchowskiej przez przekazanie datku na jego działalność - nr konta: Alior Bank 51 2490 0005 0000 4530 1186 3816. Taki gest pomocy dla cierpiących i potrzebujących z pewnością spodobałby się Tacie - pisze syn byłego wiceprezydenta Płocka na swoim profilu facebookowym.

Czytaj też: ZUS w Płocku płaci mu ASTRONOMICZNĄ emeryturę! Pracował na nią prawie 50 lat

Czytaj też: Brochów. Miał na jej punkcie obsesję. Zajechał drogę jej chłopakowi i wyjął siekierę. Grozi mu dożywocie

Czytaj też: Żuromin. Do zabicia jest tyle ptaków, że nie ma kto tego zrobić! Nie pomoże nawet wojsko

KOSZMARNY wypadek pod Płockiem! Po zderzeniu skody i fiata 4 osoby w szpitalu [ZDJĘCIA]

Groby ojca i matki Krzysztofa Krawczyka. Cmentarz Doły w Łodzi. Niezapomniani
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE