Płock. Ratowali życie mężczyzny na Północnej! Przewrócił się na środku ulicy

2021-05-11 14:54 Michał Michalak
Płock. Ratowali życie mężczyzny na Północnej! Przewrócił się na środku ulicy
Autor: WolfBlur/cc0/Pixabay.com Na ul. Północnej w Płocku dziś rano przewrócił się mężczyzna, którego życie było zagrożone. Ok. godz. 9 świadkowie całej sytuacji wezwali na miejsce karetkę pogotowia, której załoga przystąpiła do resuscytacji krążeniowo-oddechowej

Na ul. Północnej w Płocku dziś rano przewrócił się mężczyzna, którego życie było zagrożone. Ok. godz. 9 świadkowie całej sytuacji wezwali na miejsce karetkę pogotowia, której załoga przystąpiła do resuscytacji krążeniowo-oddechowej. O godz. 9.15 informacja o zagrożeniu życia mężczyzny wpłynęła też do straży pożarnej w Płocku, która zabezpieczała miejsce zdarzenia.

Płock. Ratowali życie mężczyzny na Północnej! Przewrócił się na środku ulicy

O sprawie napisał jako pierwszy Portal Płock. We wtorek rano przechodzący przez ulicę Północną w Płocku mężczyzna nagle się przewrócił, a później stracił przytomność. Świadkowie zdarzenia wezwali na miejsce karetkę pogotowia, a po jej pojawieniu się okazało się, że poszkodowany nie oddycha, dlatego załoga pojazdu rozpoczęła resuscytację krążeniowo-oddechową. Wszystko działo się ok. godz 9, a o godz. 9.15 zgłoszenie o mężczyźnie z ulicy Północnej w Płocku wpłynęło także do straży pożarnej.

- Gdy przyjechaliśmy na miejsce, ratowanie życia tego człowieka jeszcze trwało, ale z tego, co widzieliśmy, udało mu się przywrócić funkcje życiowe. Naszym zadaniem było natomiast zabezpieczenie miejsca zdarzenia, bo wszystko działo się na środku ulicy - informuje straż pożarna w Płocku.

Mężczyzna, który przewrócił się na ulicy Północnej, został zabrany do szpitala w Płocku.

Czytaj też: Policjanci z Płocka ruszyli na pomoc 2,5-latce! Zagrożenie życia z powodu antybiotyku...

Czytaj też: Płock. Oddział covidowy zamknięty po... 3 tygodniach. Szpital tymczasowy zostaje, bo można na nim zarobić

Czytaj też: Nowy stadion Wisły Płock rośnie jak na drożdżach! Zobaczcie sami [WIDEO]

Płock. Auto-dzieło sztuki w Muzeum Mazowieckim! Orlen sprowadził je z Anglii [ZDJĘCIA]

Ludzie karmili sarenkę krowim mlekiem. Zachorowała
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE