Płock. POLICJA APELUJE w sprawie tragicznego wypadku! Jego ofiara jest nieprzytomna

2020-05-21 15:36 Michał Michalak
Płock. Uderzyła w niego, nie ustępując pierwszeństwa! Policja APELUJE! Ofiara nadal jest nieprzytomna
Autor: Siepomaga.pl Piotr Mielczarski jest nieprzytomny wskutek wypadku, do którego doszło w Drobinie niedaleko Płocka. Policja szuka świadków zdarzenia

Komenda Miejska Policji w Płocku apeluje do wszystkich osób, które były świadkami wypadku z 10 marca br., do którego doszło w Drobinie niedaleko Płocka. Według wstępnych ustaleń funkcjonariuszy jadąca osobowym volkswagenem passatem kobieta nie ustąpiła pierwszeństwa prowadzącemu motocykl mężczyźnie i doprowadziła do zderzenia. Ofiara do dziś nie odzyskała przytomności.

Jak informuje rzecznik KMP w Płocku Marta Lewandowska, policja apeluje do świadków wypadku, by skontaktowali się w tej sprawie z funkcjonariuszem prowadzącym postępowanie, który jest dostępny pod nr. tel. 24 266 15 81.

Według wstępnych ustaleń policji 10 marca br. w Drobinie niedaleko Płocka ok. godz. 17.20 jadąca osobowym volkswagenem passatem kobieta nie ustąpiła pierwszeństwa prowadzącemu motocykl mężczyźnie i doprowadziła do zderzenia. Ofiara to 27-letni Piotr Mielczarski, który do tej pory nie odzyskał przytomności. Powrót do zdrowia poszkodowanego wymaga specjalistycznej rehabilitacji, na którą zbierane są pieniądze - pisaliśmy o tym TUTAJ.

Trwa zbiórka na 3-miesięczny turnus rehabilitacyjny dla mężczyzny - możecie ją wspomóc, klikając TUTAJ.

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express - KLIKNIJ tutaj!

Uchwyciła go kamera, gdy rozwalał sklepową witrynę

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.