Płock: WIELKI TURNIEJ osiedli w piłkę nożną! Czy wy i wasi sąsiedzi też bierzecie udział!

2020-01-15 12:14 Michał Michalak
Płock: WIELKI TURNIEJ osiedli w piłkę nożną! Czy wy i wasi sąsiedzi też bierzecie udział!
Autor: JeppeSmedNielsen/Pixabay.com Wielki turniej osiedli w piłkę nożną odbędzie się w hali "Chemika" w Płocku, zdj. ilustracyjne

Wielki Halowy Turniej Osiedli w piłkę nożną w Płocku odbędzie się już po raz drugi. 25 stycznia w hali "Chemika" przy Kobylińskiego wezmą udział: Borowiczki&Imielnica, Podolszyce, Międzytorze, Tysiąclecia, Wielka Płyta, Mickiewicza, Słodkie, Skarpa), drużyna zjednoczonych fanklubów oraz goście ze Stomilu Olsztyn i Hutnika Nowej Huty. Będą także stoiska z gastronomią i gadżetami.

2. Wielki Halowy Turniej Osiedli w piłkę nożną odbędzie się 25 stycznia w hali "Chemika" w Płocku. Początek zmagań zaplanowano na godz. 11. W imprezie wezmą udział reprezentacje następujących płockich osiedli: Borowiczki&Imielnica, Podolszyce, Międzytorze, Tysiąclecia, Wielka Płyta, Mickiewicza, Słodkie, Skarpa, drużyna zjednoczonych fanklubów oraz goście ze Stomilu Olsztyn i Hutnika Nowej Huty.

Organizatorem 2. Wielkiego Halowego Turnieju Osiedli w piłkę nożną jest Stowarzyszenie Sympatyków Klubu Wisła Płock. W trakcie imprezy pojawią się ponadto stoiska z gastronomią i gadżetami, a najlepszy drużyny zawodów otrzymają nagrody. WSTĘP WOLNY.