Poważny wypadek teraz w Grabinie! Kilkugodzinne utrudnienia na DK nr 60!

2020-08-04 12:39 Michał Michalak
Poważny wypadek teraz w Grabinie! Kilkugodzinne utrudnienia na DK nr 60!
Autor: Miejski Zarząd Dróg w Płocku W związku z wypadkiem w Grabinie na drodze krajowej nr 60 można spodziewać się kilkugodzinnych utrudnień

Jak informuje rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Płocku Marta Lewandowska, w Grabinie na drodze krajowej nr 60 doszło do poważnego wypadku, w którym kierujący fordem z nieznanych przyczyn na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas i uderzył w naczepę samochodu ciężarowego marki volvo. Prowadzący osobówkę odniósł obrażenia. Można się tam spodziewać kilkugodzinnych utrudnień.

Do poważnego wypadku w Grabinie na drodze krajowej nr 60 doszło dziś ok. godz. 12. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierujący fordem jadący w kierunku Łącka z nieznanych przyczyn na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas i uderzył w naczepę samochodu ciężarowego marki volvo. W wyniku uderzenia prowadzący osobówkę odniósł obrażenia, ale niezagrażające życiu.

Poważnemu uszkodzeniu uległa natomiast naczepa ciężarówki, dlatego w tym miejscu spodziewane są kilkugodzinne, co najmniej 3-godzinne utrudnienia. Do tego czasu ruch w Grabinie na drodze krajowej nr 60 będzie się odbywał wahadłowo.

Bohaterski policjant uratował przechodnia przed okrutną śmiercią.

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.