Rodzina zgłosiła, że zniknął. Tajemnicza śmierć 37-latka z Drobina!

2021-09-19 14:17
Rodzina zgłosiła, że go nie ma. Tajemnicza śmierć 37-latka z Drobina!
Autor: account_deleted/cc0/Pixabay.com Komenda Miejska Policji w Płocku zajmuje się sprawą śmierci 37-latka z Drobina. Ciało mężczyzny znaleziono w Psarach pod Drobinem. Leżało na polu w pobliżu drogi krajowej nr 60 (zdj. ilustracyjne)

Komenda Miejska Policji w Płocku zajmuje się sprawą śmierci 37-latka z Drobina. W środę rano jego zaginięcie zgłosiła rodzina, a już kilka godzin później - ok. godz. 12.30 - ciało mężczyzny znaleziono w Psarach pod Drobinem. Leżało na polu w pobliżu drogi krajowej nr 60. Sprawą tajemniczej śmierci 37-latka zajęła się Prokuratura Rejonowa w Sierpcu.

Rodzina zgłosiła, że zniknął. Tajemnicza śmierć 37-latka z Drobina!

Komenda Miejska Policji w Płocku prowadzi śledztwo w sprawie śmierci 37-latka z Drobina. W środę 15 września rano do mundurowych zgłosiła się jego rodzina, informując o zaginięciu mężczyzny. Nie minęło kilka godzin - było ok. godz. 12.30 - gdy funkcjonariusze policji otrzymali wiadomość, że ciało 37-latka znaleziono na polu w pobliżu drogi krajowej nr 60 w miejscowości Psary pod Drobinem. Wstępne przyczyny śmierci nie są na razie znane, dlatego prowadząca postępowanie Prokuratura Rejonowa w Sierpcu zarządziła zabezpieczenie ciała 37-latka na potrzeby sekcji zwłok.

Czytaj też: Siemiątkowo. Kto remontował te drogi?! "Być może to fenomen w skali kraju i świata" [ZDJĘCIA]

Czytaj też: Ciało mężczyzny na dachu domu! Co się stało pod Gostyninem?

Czytaj też: Ojrzeń. Zahaczył wędką o linię energetyczną! Serce 26-latka stanęło, ale nie było karetki

Witold Z. odciął koledze głowę i uciekł. Po 21 latach stanie przed sądem. Miejsce zbrodni nad jez. Zelwa
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE