Ojrzeń. Zahaczył wędką o linię energetyczną! Serce 26-latka stanęło, ale nie było karetki

2021-09-15 9:40
Ojrzeń. Zahaczył wędką o linię energetyczną! Serce 26-latka stanęło, ale nie było karetki
Autor: Erbs55/cc0/Pixabay.com Mężczyzna, który brał udział w zawodach wędkarskich w Ojrzeniu pod Ciechanowem, zahaczył wędką o linię energetyczną i został porażony prądem, ale zabrakło dla niego karetki (zdj. ilustracyjne)

Mężczyzna, który brał udział w zawodach wędkarskich w Ojrzeniu pod Ciechanowem, zahaczył wędką o linię energetyczną i został porażony prądem. To nie był jednak koniec nieszczęścia, bo już po tym jak 26-latek stracił funkcje życiowe, okazało się, że brakuje wolnej karetki. Do reanimacji przystąpili świadkowie zdarzenia, do których dołączyli strażacy.

Ojrzeń. Zahaczył wędką o linię energetyczną! Serce 26-latka stanęło, ale nie było karetki

Jak informuje Ciechanowinaczej.pl, 26-latek zahaczył wędką o linię energetyczną w czasie zawodów wędkarskich w Ojrzeniu pod Ciechanowem. Do zdarzenia doszło w niedzielę 12 września po godz. 9. Mężczyzna zarzucił wędkę nad stawem, która dotknęła linii średniego napięcia, wskutek czego został on porażony prądem i stracił funkcje życiowe. Po wezwaniu na miejsce pogotowia okazało się, że brakuje wolnej karetki, dlatego do reanimacji przystąpili świadkowie wypadku wędkarza. Po chwili w Ojrzeniu pojawiły się dwa zastępy strażaków, a mundurowi kontynuowali resuscytację krążeniowo-oddechową, ale wykorzystując automatyczny defibrylator zewnętrzny. Ostatecznie 26-latkowi, który zahaczył wędką o linię energetyczną udało się przywrócić funkcje życiowe. W międzyczasie nad staw w Ojrzeniu dotarła karetka pogotowia, która zabrała poszkodowanego do szpitala w Ciechanowie.

Czytaj też: Ciało mężczyzny na dachu domu! Co się stało pod Gostyninem?

Czytaj też: Długa i wyczerpująca resuscytacja 30-latka! Dramatyczna akcja strażaków spod Płocka [ZDJĘCIA]

Czytaj też: Płock. Zboczeniec w Auchan! Dlaczego policja nie zajmie się sprawą?

Sonda
Co jest największym problemem polskiej służby zdrowia?
Białystok. 45-latka śmiertelnie potrąciła rowerzystę, stanęła przed sądem
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE