Suserz. Koronawirus i dwa pożary! Nie mógł wziąć udziału we własnym weselu!

2020-08-13 12:15 Michał Michalak
Suserz. Koronawirus i dwa pożary! Wziął udział we własnym weselu za 4. podejściem!
Autor: blickpixel/cc0/Pixabay.com Strażak OSP Suserz z powodu koronawirusa i dwóch pożarów nie mógł wziąć udziału we własnym weselu

Koronawirus i dwa pożary - o niesamowitym pechu może mówić mieszkaniec Suserza niedaleko Gostynina. Na pierwszą połowę tego roku miał zaplanowany ślub i wesele, ale z powodu epidemii COVID-19 udało się przeprowadzić tylko ceremonię. Imprezę przełożono więc na koniec lipca, ale i tu pech nie opuszczał mężczyzny, bo na jego drodze do szczęścia stanęły dwa pożary.

Jak informuje portal Gostynin24.pl, mężczyzna jest strażakiem OSP Suserz i gdy szykował się do wesela, w miejscowości Szczawinek wybuchł pożar, więc musiał rzucić wszystko i wziąć udział w akcji gaśniczej. Po zakończonych działaniach mundurowy wrócił do domu, a jego druhowie mieli o godz. 17 zrobić mu tzw. bramę weselną. Kilka minut wcześniej znowu rozległa się jednak syrena alarmowa, co oznaczało kolejny, już drugi tego dnia pożar, który znowu wybuchł w Szczawinku. Dopiero po jego ugaszeniu strażak OSP Suserz mógł w końcu pojawić się na swoim własnym weselu.

Jak informuje Gostynin24.pl, z powodu koronawirusa w Polsce zabawa i tak została już wcześniej raz przełożona, bo pierwotnie miała się odbyć w pierwszej połowie tego roku, ale wtedy udało się tylko przeprowadzić ślub.

Ćwiklinek. ZAATAKOWAŁ strażaków w czasie pożaru! Zaczął ich bić i wyzywać!

Nastolatkowie wykiwali policjantów. Chłopak uciekł z interwencji

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.