Uprawiał seks z kilkuletnią dziewczynką? Przerażające ustalenia prokuratury w Płońsku

i

Autor: rubberduck1951/cc0/Pixabay.com Prokuratura Rejonowa w Płońsku skierowała do tamtejszego sądu akt oskarżenia przeciwko mężczyźnie, który jest podejrzewany o czyny pedofilskie, jakich miał się dopuścić wobec kilkuletniej dziewczynki

Obrzydliwa zbrodnia

Uprawiał seks z kilkuletnią dziewczynką? Przerażające ustalenia prokuratury w Płońsku

2022-11-13 11:48

Prokuratura Rejonowa w Płońsku skierowała do tamtejszego sądu akt oskarżenia przeciwko mężczyźnie, który jest podejrzewany o czyny pedofilskie, jakich miał się dopuścić wobec kilkuletniej dziewczynki. 32-latek z Łowicza, który przyjechał do znajomych z Płońska, usłyszał zarzuty z art. 200 kk, w którym jest m.in. mowa o obcowaniu płciowym z małoletnią osobą.

Uprawiał seks z kilkuletnią dziewczynką? Przerażające ustalenia prokuratury w Płońsku

32-letni mężczyzna miał wykorzystać seksualnie w Płońsku kilkuletnią dziewczynkę - informuje Płońsk w Sieci, powołując się na tamtejszą prokuraturę rejonową. Śledczy skierowali przeciwko mieszkańcowi Łowicza akt oskarżenia, w którym zarzucają mu popełnienie czynów z art. 200 Kodeksu karnego. Według ich ustaleń do przestępstwa doszło w lutym br.

- Mężczyźnie, który przyjechał do Płońska, mieszkańcowi Łowicza, zarzucamy, że wykorzystując nieobecność opiekunów kilkuletniej dziewczynki, jego znajomych, i nadużywając zaufania, jakim obdarzyło go to dziecko, dopuścił się wobec niego czynów z artykułu 200 kodeksu karnego, który mówi o obcowaniu płciowym z małoletnim poniżej lat 15 i dopuszczeniu się wobec takiej osoby innej czynności seksualnej lub doprowadzenie jej do poddania się takim czynnościom albo do ich wykonania mówi Płońskowi w Sieci Ewa Ambroziak, prokurator rejonowy w Płońsku.

Jak dodaje kobieta, poszkodowana dziewczynka została przesłuchana w obecności psychologa. Oskarżony w sprawie wykorzystania seksualnego został wcześniej tymczasowo aresztowany, a w przypadku udowodnienia winy grozi mu od 2 do 12 lat więzienia.

Sonda
Czy doświadczyłeś/aś kiedyś molestowania seksualnego?
Wyrok dla zabójców małej Hani z Kłodzka. Matka i ojczym skazani.

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki