Wisła Płock vs. Paweł Halaba i Małachowiacy! Siatkarska uczta na Podolszycach

2021-05-07 10:26 Michał Michalak
Wisła Płock vs. Paweł Halaba i Małachowiacy! Siatkarska uczta na Podolszycach
Autor: TaniaVdB/cco/Pixabay.com Wisła Płock vs. Paweł Halaba i Małachowiacy. Tak zakończy się siatkarski sezon w Płocku. Mecz odbędzie się w piątek 7 maja o godz. 19 w hali Szkoły Podstawowej nr 23 na Podolszycach

Wisła Płock vs. Paweł Halaba i Małachowiacy. Tak zakończy się siatkarski sezon w Płocku. Mecz odbędzie się w piątek 7 maja o godz. 19 w hali Szkoły Podstawowej nr 23 na Podolszycach. Paweł Halaba to postać, której fanom siatkówki nie trzeba chyba przedstawiać. Pochodzący z Płocka zawodnik miniony sezon spędził na parkietach PlusLigi w barwach Aluronu CMC Warty Zawiercie i sam jest też absolwentem Liceum im. Małachowskiego w Płocku.

Wisła Płock vs. Paweł Halaba i Małachowiacy! Siatkarska uczta na Podolszycach

Wisła Płock vs. Paweł Halaba i inni Małachowiacy. Takim wydarzeniem zakończy się sezon siatkarski w Płocku. W hali Szkoły Podstawowej nr 23 na Podolszycach zobaczymy w piątek 7 maja o godz. 19 w barwach pierwszej drużyny m.in. znanego z parkietów PlusLigi atakującego Pawła Mikołajczaka. Z kolei po przeciwnej stronie siatki stanie właśnie Paweł Halaba, który znajduje się w gronie absolwentów Liceum im. Małachowskiego w Płocku.

- (...) większość jego drużyny stanowić będą właśnie absolwenci Małachowianki, część graczy występuje obecnie w różnych zespołach w całym kraju - informują organizatorzy pożegnania siatkarskiego sezonu na Podolszycach w Płocku.

Czytaj też: Płock. Auto-dzieło sztuki w Muzeum Mazowieckim! Orlen sprowadził je z Anglii [ZDJĘCIA]

Siatkarze Wisły Płock występują w III lidze, gdzie zajęli w minionym sezonie 4. miejsce. Drużyna występowała wcześniej pod nazwą MUKS Volley Płock, ale od kilku tygodni reprezentuje już wiślackie barwy. Z kolei Paweł Halaba nie tylko absolwent Małachowianki, ale i urodzony w Płocku siatkarz. 26-latek spędził na parkietach Plusligi kilka sezonów, reprezentując barwy Politechniki Warszawskiej, Trefla Gdańsk i Aluronu CMC Warty Zawiercie, występując ponadto w ekstraklasie czeskiej i niemieckiej. Był już powoływany do szerokiego składu reprezentacji Polski prowadzonej przez Vitala Heynena. Według nieoficjalnych informacji w nowym sezonie PlusLigi przyjmujący zagra w Ślepsku Suwałki.

Czytaj też: Płock. Wzruszające pożegnanie zmarłej przerwane! "Peany na jej cześć to niemoralne"

Czytaj też: Płońsk. Wielka afera w szpitalu! Jeden z lekarzy "może stanowić zagrożenie dla życia i zdrowia pacjentów"

Czytaj też: Płock. Śmierć 32-latka nic ich nie nauczyła! Skandaliczne zachowanie rodziców małego dziecka

Wjeżdżały do Płocka przez 25 lat i zawsze tam był. Co się stało z "hollywoodzkim" symbolem miasta? [ZDJĘCIA]

Czesław Lang zaprasza na III etap Tour de Pologne
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE