Koszmarny wypadek pod Wyszkowem. Kilka osób rannych, ogromne utrudnienia! Zderzyły się dwie ciężarówki i autobus

2021-01-27 8:19 bw
Koszmarny wypadek pod Wyszkowem. Kilka osób rannych, droga S8 zablokowana! Zderzyły się dwie ciężarówki i autobus
Autor: KPP Wyszków Koszmarny wypadek pod Wyszkowem. Kilka osób rannych, droga S8 zablokowana! Zderzyły się dwie ciężarówki i autobus

S8, Niegów. W okolicy Wyszkowa zderzyły się dwa samochody ciężarowe i autobus. W koszmarny wypadku ucierpiało kilka osób! Ranni zostali pasażerowie oraz kierowca autobusu. Na miejscu działają wszystkie służby, a droga jest zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać jeszcze przez długi czas. Uważajcie!

S8, Niegów. Koszmarny wypadek pod Wyszkowem! Kilka osób rannych

W środę, 27 stycznia, o godz. 06:37 na trasie S8 w Niegowie, okolice Wyszkowa, doszło do koszmarnego wypadku. Zderzyły się dwa samochody ciężarowe oraz autobus! Ze wstępnych informacji podawanych przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad, rannych zostało pięć osób. Wyszkowska policja doprecyzowuje jednak, że bilans rannych wzrósł do ośmiu osób. To pasażerowie autobusu oraz kierowca. - Na miejscu zdarzenia obecne są wszystkie służby, droga jest zablokowana. Jeszcze przez jakiś czas mogą występować spore utrudnienia w ruchu. Zalecana jest droga objazdowa od węzła Niegów oraz trasy alternatywne. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać do około godz. 9-10. Uważajcie na siebie! 

Czytaj też: Sochaczew. Zostawiła w domu troje małych dzieci! 26-latka odnaleziona 4 dni później

Zdezelowane torowiska w Nowej Hucie doczekają się remontów