Zabójstwo dzieci w Płocku. Ruszyła zbiórka dla Oskara, Adriana i Piotrka! Na pomnik i pochówek 3 aniołków

i

Autor: Pomagam.pl Ruszyła zbiórka na pomnik i pochówek zabitych dzieci z Płocka: 8-letniego Oskara, 12-letniego Adriana i 17-letniego Piotrka

Zabójstwo dzieci w Płocku. Ruszyła zbiórka dla Oskara, Adriana i Piotrka! "Na pomnik i pochówek 3 aniołków"

2022-03-11 18:04

Ruszyła zbiórka na pomnik i pochówek zabitych dzieci z Płocka: 8-letniego Oskara, 12-letniego Adriana i 17-letniego Piotrka. Ciała chłopców znaleziono w domu jednorodzinnym przy ul. Wyszogrodzkiej w Płocku w środę, 9 marca. Na szyi każdego z dzieci ujawniono rany cięte, a Prokuratura Okręgowa w Płocku prowadzi śledztwo ws. potrójnego zabójstwa dzieci.

Zabójstwo dzieci z Płocka

Zabójstwo dzieci w Płocku. Ruszyła zbiórka dla Oskara, Adriana i Piotrka! "Na pomnik i pochówek 3 aniołków"

Na Pomagam.pl ruszyła zbiórka na rzecz zabitych dzieci z Płocka, która ma pomóc ich matce w budowie pomnika i pochówku chłopców. Ciała 8-letniego Oskara, 12-letniego Adriana i 17-letniego znaleziono w środę, 9 marca, przed godz. 11, w domu jednorodzinnym przy ul. Wyszogrodzkiej w Płocku. Na ich szyjach dzieci ujawniono rany cięte, a prowadząca śledztwo ws. potrójnego zabójstwa dzieci poszukuje w związku z tym ojca 8-latka - Radosława Kolasińskiego - który feralnego dnia opiekował się chłopcami, po tym jak ich matka przebywała w Warszawie z ciężko chorą siostrą ofiar, która ma białaczkę. Mężczyzna jest na razie poszukiwany "do sprawy", a nie jako osoba podejrzana o zbrodnię. Jak informuje organizator zbiórki, została ona utworzona w porozumieniu z rodziną zabitych dzieci z Płocka, a zebrane pieniądze posłużą m.in. "na pochówek i grób dla 3 aniołków", których sekcja zwłok, jak informuje PAP, odbyła się w piątek, 11 marca. Kwestę można wspomóc, klikając TUTAJ.

- Jeszcze nie wiem, kiedy pogrzeb tych dzieciaków, ale wiem, że te pieniądze bardzo się przydadzą rodzinie również na pomoc od psychologa, bo po takiej tragedii ciężko się dochodzi nawet latami! - pisze organizator zbiórki na rzecz zabitych dzieci z Płocka na Pomagam.pl.

Czytaj też: Tak się żeruje na wojnie! Kobieta z trojgiem dzieci została zupełnie sama

Czytaj też: Mława. Łamała prawo drogowe, by ratować 4-letniego syna! "Liczyła się każda minuta"

Płock. 17-letnia Kasia straciła swojego ukochanego. Piotrek zginął razem ze swoimi braćmi [ZDJĘCIA]

Sonda
Czy za zabójstwo dziecka powinna być kara śmierci?
Po śmierci ojca półtora miesiąca zamykałam jego konto, a bank naliczał opłaty
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE