Żuromin. Nie żyje asp. sztab. Przemysław Leszczyński. Był "Zasłużonym Policjantem"

Żuromin. Nie żyje asp. sztab. Przemysław Leszczyński. Był Zasłużonym Policjantem
Autor: KPP w Żurominie Nie żyje asp. sztab. Przemysław Leszczyński z KPP w Żurominie. Mężczyzna zmarł po "ciężkiej walce z chorobą"

Nie żyje asp. sztab. Przemysław Leszczyński z Komendy Powiatowej Policji w Żurominie. Jak informują jego koledzy, mężczyzna zmarł w poniedziałek 25 stycznia w szpitalu w Ciechanowie "po ciężkiej walce z chorobą". 48-latek służył w policji od 26 lat, z czego 16 w Wydziale Kryminalnym komendy w Żurominie. W 2014 r. został odznaczony brązowym medalem „Zasłużony Policjant”.

Nie żyje asp. sztab. Przemysław Leszczyński z Komendy Powiatowej Policji w Żurominie. Jak informuje jednostka, zmarł w poniedziałek 25 stycznia w szpitalu w Ciechanowie po "ciężkiej walce z chorobą". 48-latek służył w policji od 26 lat, z których 16 spędził w Wydziale Kryminalnym komendy w Żurominie. W 2014 r. został odznaczony brązowym medalem "Zasłużony Policjant".

- Przemek był nie tylko doskonałym i doświadczonym policjantem, ale również wspaniałym kolegą (...) Jego doświadczenie, spokój i opanowanie było dla nas wzorem i nieocenionym wsparciem - piszą koledzy zmarłego policjanta z Żuromina.

Komenda Powiatowa Policji w Żurominie składa rodzinie i przyjaciołom asp. sztab. Przemysława Leszczyńskiego wyrazy głębokiego współczucia.

Czytaj też: Koszmarny wypadek pod Wyszkowem. Kilka osób rannych, ogromne utrudnienia! Zderzyły się dwie ciężarówki i autobus

Czytaj też: Sochaczew. Zostawiła w domu troje małych dzieci! 26-latka odnaleziona 4 dni później

Czytaj też: Sierpc: Prokurator rejonowy ODWOŁANY ze stanowiska. Miał spowodować kolizję po pijanemu

Z jej domu pod Płockiem nic nie zostało. Uratowała się z pożaru, ale straciła dorobek życia! [ZDJĘCIA]

Pogrzeb księdza, który popełnił samobójstwo. Tłumy pożegnały duchownego

Wybierz najpiękniej rozświetlone miasto w Polsce! Do wygrania sprzęt o wartości 200 tys. złotych. Kliknij tutaj!