10-letni Tymek odszedł we śnie. Rodzina ma jedno życzenie

2022-01-18 16:09
10-letni Tymek odszedł we śnie. Rodzina ma jedno życzenie
Autor: FB Tymek walczy z neuroblastomą/ pixabay.com 10-letni Tymek odszedł we śnie. Rodzina ma jedno życzenie

Wiele osób i instytucji zbierało w ostatnich latach pieniądze dla Tymka z Koziegłów (pow. poznański). 10-latek kilka dni temu przegrał walkę ze śmiertelną chorobą. Rodzina ma jedno życzenie dotyczące pogrzebu chłopca.

Tymek z Koziegłów od kwietnia 2017 roku walczył z nowotworem złośliwym współczulnego układu nerwowego - neuroblastomą. Niestety, 10-latek przegrał walkę z chorobą o czym poinformowali jego bliscy w komunikacie na fanpage'u facebookowym. - Dziś nad ranem nasz Tymuś odszedł... Śpiąc przeniósł się do lepszego Świata, gdzie już nie będzie cierpiał. Dziękujemy Wam, że byliście z nami i wspieraliście nas - przekazali w piątek (14 stycznia) najbliżsi chłopca.

Czytaj też: Poważnie chory piłkarz Lecha prosi o pomoc. „Guz jest nieoperacyjny...”

Msza święta pogrzebowa w intencji Tymka odbędzie się w środę (19 stycznia) o godz. 10:00 w parafii p.w. św. Brata Alberta w Koziegłowach. Natomiast pogrzeb o godzinie 11:00 na cmentarzu w Czerwonaku. W związku z tymi uroczystościami rodzina ma jedną prośbę. - Uprzejmie prosimy, żeby zamiast kwiatów na pogrzeb - wspomóc inne zbiórki na leczenie dzieci. Powstała również ostatnia skarbonka Tymka dla WOŚP. Dwa lata temu Tymuś osobiście zbierał pieniążki do puszki. Sprawmy by i teraz mógł uczynić dobro - przekazała rodzina chłopca.

Skarbonka Tymka dla WOŚP znajduje się także w internecie. Każdy może wpłacić pieniądze TUTAJ.

Sonda
Czy pomagasz w zbiórkach charytatywnych dla potrzebujących osób?
Zbiórka środków czystości dla dzieci chorych na raka. Prezenty pojadą z Tarnowa do Wrocławia
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE