Tragedia na torach pod Kępnem! 14-latka nie udało się uratować

2021-10-19 8:39
 W ubiegłym roku spółka dostarczyła różnym wykonawcom kilkadziesiąt tysięcy takich podkładów
Autor: pixabay.com W ubiegłym roku spółka dostarczyła różnym wykonawcom kilkadziesiąt tysięcy takich podkładów

Niewyobrażalna tragedia pod Kępnem (woj.wielkopolskie). 14-letni chłopiec został potrącony przez pociąg. Nastolatek nie przeżył, a policja sprawdza, czy doszło do nieszczęśliwego wypadku czy było to samobójstwo.

Jak informuje sierż. Rafał Stramowski, oficer prasowy kępińskiej policji do wypadku doszło w poniedziałek, 18 października, przed godziną 18. Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Kępnie otrzymał zgłoszenie o potrąceniu na torowisku w rejonie miejscowości Siemianice. Od razu do pracy ruszyli policjanci grupa dochodzeniowo - śledcza. Dziecka niestety nie dało się uratować. - Wyjaśniamy okoliczności tego zdarzenia oraz wszystkie przyczyny - mówi Stramowski. Na razie nie wiadomo, czy była to próba samobójcza, czy też nieszczęśliwy wypadek. - Przesłuchiwani są świadkowie, pracownicy kolei - mówi sierż. Rafał Stramowski.

14-latek był uczniem szkoły podstawowej, mieszkał w pobliskiej miejscowości.

CZYTAJ: Oliwka wpadła pod pociąg, gdy szła do mamy! Teraz mama walczy o jej powrót do zdrowia

To kolejna w ostatnich dniach w powiecie kępińskim tragedia na torach. Na dworcu klejowym w Kępnie pod pociąg wpadł 69-letni mężczyzna, który wysiadał z pociągu. Skład ruszył, a poszkodowany dostał się na tory. Nie przeżył wypadku.

Bulimia - poważny problem nastolatek
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE