Szokujące!

17-letni Mikołaj gwałcił niepełnosprawnego kuzyna! 8-latek miał zwyrodnialca za przyjaciela

2022-11-30 12:32

17-letni Mikołaj G. spod Piły (woj. wielkopolskie) gwałcił swojego 8-letniego kuzyna! Za tę zbrodnię trafi za kratki na 5 lat. Tak postanowił w środę (30 listopada 2022 r.) Sąd Apelacyjny w Poznaniu. Szczegóły tej bulwersującej sprawy w artykule.

17-letni Mikołaj i jego 8-letni kuzyn bardzo dobrze się znają. Młodszy chłopiec był wpatrzony starszego kuzyna, którego traktował jak przyjaciela. Niestety, przyjaciel okazał się bezwzględny i w podły sposób wykorzystał słabość młodszego chłopca. 8-latek jest dzieckiem z niepełnosprawnością. Ma głęboki niedosłuch i zmaga się z koślawością stóp, wymaga stałej rehabilitacji. 

Piła. Zgwałcił niepełnosprawnego kuzyna. Zapadł wyrok w głośnej sprawie

To wszystko, o czym piszemy wyżej nie przeszkodziło Mikołajowi wykorzystać chłopca seksualnie: zgwałcić go analnie i zmusić do stosunków oralnych. Raz zrobił to w łazience, a dwa tygodnie później w swoim pokoju, do którego zwabił ufnego chłopca. Wiedział, że to, co robi jest złe, ponieważ po pierwszym gwałcie, przeprosił swojego kuzyna i obiecał mu, że to już się nigdy nie powtórzy. Niestety, powtórzyło się.

8-latek opowiedział o wszystkim rodzinie, ale nikt mu nie uwierzył. Dopiero, gdy próbował popełnić samobójstwo, śledczych zaalarmowała szkoła. Mikołaj G. trafił za kratki, a sąd pierwszej instancji skazał go na 3 lata i 3 miesiące więzienia. Odwoływał się od tego wyroku między innymi prokurator, który uznał, że to zbyt niska kara za taki czyn.

Sąd Apelacyjny w Poznaniu skazał właśnie Mikołaja G. na 5 lat więzienia. Nastolatek ma też orzeczony sądowy zakaz zbliżania się do swojej ofiary. Gwałciciela nie było tego dnia na sali. Zdjęcia z ogłoszenia wyroku znajdziecie pod materiałem.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy kara za gwałt powinna być wyższa?
Prawomocny wyrok za gwałt na siostrze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają