2-letnie dziecko wypadło z okna! Przerażający wypadek w Luboniu

2021-07-07 9:09
2-letnie dziecko wypadło z okna! Przerażający wypadek w Luboniu
Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe/ ambulans Karol Szadkowski (AMZ Kutno) [CC BY-SA 4.0] 2-letnie dziecko wypadło z okna! Przerażający wypadek w Luboniu

Dramatyczny wypadek w Luboniu (pow. poznański). Z okna na drugim piętrze wypadło 2,5-letnie dziecko! Na miejsce przyjechała policja oraz pogotowie ratunkowe. Jak doszło do tego zdarzenia?

Do wypadku doszło we wtorek (6 lipca) około godz. 17:00 na osiedlu Lubonianka. Jak poinformował portal e-lubon.pl, 2,5-letnie dziecko wypadło z okna, które znajdowało się na drugim piętrze budynku wielorodzinnego przy ul. Żabikowskiej. Na miejsce przyjechała policja oraz pogotowie ratunkowe. Dziecko zostało przetransportowane do szpitala. Było przytomne i ma tam przejść szczegółowe badania.

ZOBACZ: 5-latka, którą przygniótł krzyż opuściła szpital w Poznaniu! Tęsknota za siostrzyczką ją dołowała

- W domu przebywało więcej dzieci, które były pod opieką osób dorosłych. Matka chłopca była trzeźwa, najprawdopodobniej zaważyła chwilowa nieuwaga - skomentował kom. Maciej Święcichowski z biura prasowego Wielkopolskiej Policji.

Policjanci ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia, ale wszystko na to wskazuje, że był to nieszczęśliwy wypadek.

CZYTAJ: Tragedia w Poznaniu. 22-latka urodziła martwe dziecko pod szpitalem. "Nic się nie dało zrobić"

Grób policjantki, która zabiła siebie i dziecko
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE