20-latek zaatakował nożem własną babcię! Leczył się psychiatrycznie, a teraz grozi mu dożywocie!

2019-03-28 12:35
Zaatakował nożem własną babcię
Autor: pixabay.com Zaatakował nożem własną babcię

20-letni mieszkaniec Piły dźgnął własną babcię nożem o długości 20 centymetrów! Kobieta z obrażeniami wewnętrznymi trafiła do szpitala. Mężczyzna nie przyznaje się do winy.

Sytuacja miała miejsce w miniony poniedziałek. - Kobieta wróciła akurat z kościoła. Stała w korytarzu i nie zdążyła się nawet rozebrać, gdy nagle została zaatakowana przez wnuka - mówi Magdalena Roman, prokurator rejonowy w Pile w rozmowie z pila.naszemiasto.pl.

Zraniona kobieta o własnych siłach dotarła do najbliższej przychodni, gdzie udzielono jej pomocy. Na miejscu zjawiło się pogotowie ratunkowe oraz policja.

20-latek został natychmiast zatrzymany przez funkcjonariuszy, ale nie przyznał się do winy. Pilskie media donoszą, że leczył się psychiatrycznie. - Wiadomo, że sprawca w 2017 roku leczył się psychiatrycznie, ale przestał przyjmować leki. Nie odpowiadał na większość zadawanych przeze mnie pytań. Twierdził, że nic babci nie zrobił i nic jej się nie stało - dodaje prokurator Magdalena Roman.

Mężczyzna usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa, za co grozi mu dożywocie!

CZYTAJ TEŻ:

>> Zmalujmy coś dobrego. Akcja charytatywna UAM Poznań

>> Będą obserwować kosmiczne śmieci. Czekają na teleskopy

ZOBACZ WIDEO:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE