36-latek zaczął biec w kierunku pędzącego pociągu! Chwile grozy koło Nowego Tomyśla

2021-05-06 7:53
36-latek zaczął biec w kierunku pędzącego pociągu! Chwile grozy koło Nowego Tomyśla
Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe 36-latek zaczął biec w kierunku pędzącego pociągu! Chwile grozy koło Nowego Tomyśla

Przerażające sceny w miejscowości Chrośnica (pow. nowotomyski). Załamany 36-latek chciał popełnić samobójstwo. Mężczyzna został w ostatniej chwili uratowany przez policjantów, którzy zaniepokoili się jego stanem. Sekundy dzieliły od tragedii!

Do zdarzenia doszło w środę (28 kwietnia). Asp. Paweł Feiffer wspólnie z sierż. Aleksandrą Napierałą z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Nowym Tomyślu pełnili służbę na terenie miasta i gminy Zbąszyń. Podczas kontroli statycznej w miejscowości Chrośnica zauważyli mężczyznę, którego zachowanie wzbudziło w policjantach podejrzenie, że dzieje się coś złego.

- Mężczyzna zachowywał się nienaturalnie, był nerwowy oraz unikał kontaktu wzrokowego z funkcjonariuszami, a z oczu płynęły mu łzy - relacjonują policjanci.

Mundurowi rozmawiali z 36-latkiem, który w trakcie konwersacji zauważył, że zamykają się rogatki kolejowe na pobliskim przejeździe. To właśnie wtedy rozegrały się najbardziej dramatyczne sceny.

- W momencie, gdy do zamkniętego przejazdu kolejowego zbliżał się rozpędzony pociąg relacji Zbąszynek – Poznań. Mężczyzna nagle zaczął biec w kierunku nadjeżdżającej lokomotywy - mówią policjanci.

Na szczęście udało się zatrzymać mężczyznę tuż przed torowiskiem. Chwilę później na miejsce wezwano pogotowie ratunkowe, które zajęło się 36-latkiem.

Ostatnie pożegnanie matki, która zabiła swoje dzieci i popełniła samobójstwo
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE