39-latek nie żyje, jedna osoba zatrzymana! Czy pod Lesznem doszło do zbrodni?

i

Autor: StockSnap/cc0/Pixabay.com Nie żyje 39-latek, którego ciało znaleziono w miejscowości Brenna pod Lesznem, zdj. ilustracyjne

Na jego ciele były rany?

39-latek nie żyje, jedna osoba zatrzymana! Czy pod Lesznem doszło do zbrodni?

2022-12-25 17:50

Nie żyje 39-latek, którego ciało znaleziono w miejscowości Brenna pod Lesznem. Do zdarzenia doszło w sobotę, 24 grudnia, w godzinach porannych. Tamtejsza policja zatrzymała w tej sprawie jedną osobę, która brała udział w czynnościach, jakie prowadzili już w niedzielę, 25 grudnia, mundurowi. Według nieoficjalnych informacji 39-latek miał na ciele rany.

Ciało 39-latka w Brennej pod Lesznem. Miał rany?

Policja i prokuratura wyjaśnia okoliczności śmierci 39-latka, którego ciało znaleziono w sobotę, 24 grudnia, w godzinach porannych - informuje PAP. Mundurowi zatrzymali już w tej sprawie jedną osobę, która może mieć związek ze zgonem mężczyzny. - Dzisiaj (w niedzielę, 25 grudnia - przyp.red.) policjanci wykonywali czynności wyjaśniające tę sprawę, w tym m.in. z udziałem osoby zatrzymanej - powiedziała PAP aspirant sztabowa Monika Żymełka, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Lesznie. Według nieoficjalnych informacji na ciele denata ujawniono rany. Jak również podaje nieoficjalnie Elka.pl, ciało 39-latka znalazł jego znajomy.

Sonda
Wierzysz w życie po śmierci?
Grób żołnierza, który zginął na wojnie w Ukrainie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany