70-latek złamał szlaban swoim kaskiem! Zaskakujące wydarzenia w Pile

2021-10-04 13:51
70-latek złamał szlaban swoim kaskiem! Zaskakujące wydarzenia w Pile
Autor: Google Street View 70-latek złamał szlaban swoim kaskiem! Zaskakujące wydarzenia w Pile

Do nietypowej sytuacji doszło w poniedziałek (4 października) rano na jednym z przejazdów kolejowych w Pile. 70-letni motorowerzysta o mało nie wjechał pod pociąg! Zatrzymał go... szlaban, który uderzył go w kask! Kierowcy nic się nie stało - a szlaban się złamał.

O dużym szczęściu może mówić 70-letni kierowca skutera. Mężczyzna przed południem wjechał na torowisko tuż przed nadjeżdżającym pociągiem. Wszystko wydarzyło się na przejeździe kolejowym na Kotuńskiej Drodze w Pile. Kierowca wjechał na przejazd swoim motorowerem już przy czerwonej sygnalizacji. Dosłownie sekundy dzieliły go od nieszczęścia. Gdyby wjechał pod nadjeżdżający pociąg, najprawdopodobniej nie miałby żadnych szans na przeżycie. Na przejeździe wydarzyło się jednak coś, co go uratowało. - Kiedy wjeżdżał na przejazd, opadający szlaban uderzył go w głowę. Kask na tyle go ochronił, że 70-latek nie doznał obrażeń, nie wymagał pomocy medycznej, choć szlaban się złamał - powiedział portalowi asta24.pl st.sierż. Wojciech Zeszot, rzecznik prasowy pilskiej policji.

Olsztyn. Pijany 61-latek przewrócił się motorowerem na jezdnię
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE