Awaria automatycznej skrzyni biegów? W Poznaniu to nie problem. Odwiedź ASB Car Service i skorzystaj z rabatów

2017-10-12 8:45 Artykuł Sponsorowany
ASB Car Service już od października
Autor: Pixabay/sung650726 ASB Car Service już od października

Nowy serwis będzie otwarty już od 9 października. Na klientów do końca miesiąca czeka darmowa diagnostyka komputerowa i 25 procent zniżki na wymianę oleju w skrzyni biegów. 

Samochody z automatyczną skrzynią biegów mają wielu zwolenników. Powodów jest kilka - między innymi łatwiejsze prowadzenie pojazdu, szybkość zmiany biegu, płynność jazdy i ogromna wygoda, zwłaszcza podczas jazdy w korku. 

Awaria automatycznej skrzyni biegów 

Co jeśli skrzynia ulegnie awarii? Lepiej ją naprawić, czy kupić inną z rynku wtórnego?

Okazuje się, że zakup kolejnej skrzyni to spore ryzyko, bo nie jesteśmy w stanie ocenić jej zużycia, w efekcie nie wiemy, ile jeszcze nam posłuży. Co ważne, zużycie skrzyni jest zależne nie tylko od przebiegu samochodu, ale i od sposobu jej użytkowania. Nawet skrzynie, które w momencie demontażu z samochodu nie budzą zastrzeżeń, również te po małym przebiegu, ulegają często uszkodzeniom, bo zazwyczaj zbyt długo leżą w magazynach – najczęściej bez oleju, co powoduje rozwarstwienie tarcz ciernych, w konsekwencji szybkie awarie.

ASB Car Service już od października
Autor: mat. prasowe ASB Car Service już od października

Mit o wymianie oleju

W obiegowej opinii krąży też mit, że olej w skrzyni automatycznej nie podlega wymianie - nic bardziej błędnego. W wielu serwisach samochodowych klienci są wprowadzani w błąd - serwisanci twierdzą, że oleju się nie wymienia, co nie jest zgodne z prawdą. 


Warto również dodać, że podczas wymiany oleju w specjalistycznym serwisie mechanik jest w stanie w niektórych wypadkach na podstawie koloru oleju, a także opiłków, czy zanieczyszczeń w misce olejowej wykryć zbliżającą się awarię, co pozwala zareagować nim dojdzie do poważnego uszkodzenia i koszta naprawy będą wyższe.

ASB Car Service - fachowa obsługa w Wielkopolsce

Już 9 października w naszym województwie nastąpi otwarcie ABS CAR SERVICE. To grupa pasjonatów motoryzacji, która świadczy usługi na nawyższym poziomie. ABS CAR SERVICE specjalizuje się w naprawach automatycznych skrzyń biegów i elektronice samochodowej. Prace są przeprowadzane szybko, sprawnie i zawsze z wykorzystaniem pokrowców ochronnych na wnętrze pojazdu. 

Na miejscu znajdzie się też serwis BMW, który będzie się zajmował między innymi profesjonalnym doposażaniem BMW, aktywacją i kodowaniem funkcji, czy wreszcie programowaniem i naprawą. 

To nie wszystko! Wszyscy klienci, którzy odwiedzą serwis do końca października mogą wziąć udział w akcji "Skrzynia przed zimą". Serwis w tym okresie oferuje bezpłatną diagnostykę komputerową i zniżkę w wysokości 25 procent na wymianę oleju. 

ASB Car Service Sp. z o.o.
ul. Poznańska 47
62-004 Kicin

Więcej informacji dostępnych jest TUTAJ: https://www.asbcarservice.pl/

Artykuł sponsorowany