Baranowo. Podróżowali motocyklem bez kasków! Kierujący nie żyje, a pasażer jest w szpitalu

i

Autor: KMP Poznań Baranowo. Podróżowali motocyklem bez kasków! Kierujący nie żyje, a pasażer jest w szpitalu

Dramatyczny wypadek

Baranowo. Podróżowali motocyklem bez kasków! Kierujący nie żyje, a pasażer jest w szpitalu

2022-08-08 15:03

Dramatyczny wypadek w miejscowości Baranowo (pow. poznański) w Wielkopolsce. Motocyklista wraz z pasażerem podróżowali bez kasków, co skończyło się tragedią. Jedna osoba zginęła, a druga została ranna. Policja ma już wstępne ustalenia dotyczące tragedii.

Do dramatycznego zdarzenia w Baranowie doszło w niedzielę (7 sierpnia) w godzinach wieczornych. Na rondzie w tej podpoznańskiej miejscowości wypadek miał motocykl, którym podróżowały dwie osoby bez kasków! Marta Mróz z biura prasowego poznańskiej policji poinformowała, że do zdarzenia mogło dojść na skutek nadmiernej prędkości, którą rozwinął kierujący motocyklem. Na rondzie stracił panowanie nad pojazdem i przewrócił się.

Skutki są tragiczne. Kierowca motocykla zginął na miejscu, a pasażer trafił do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Marta Mróz podała, że miał 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia. Zaplanowana została sekcja zwłok kierowcy motocykla.

Sonda
Miałeś/aś kiedyś wypadek samochodowy?
Tragedia w Wawrze. Na Żegańskiej zginął motocyklista
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE