Będzie kolejne nocne zwiedzanie Palmiarni w Poznaniu [TERMIN, BILETY]

Nocne zwiedzanie Palmiarni w Poznaniu
Autor: fot. EskaINFO.pl Nocne zwiedzanie Palmiarni w Poznaniu

Pierwsza taka akcja spotkała się ze sporym zainteresowaniem. Stąd pomysł na zorganizowanie kolejnego, nocnego zwiedzania Poznańskiej Palmiarni.

Druga edycja akcji odbędzie się w nocy z 15 na 16 lipca (z piątku na sobotę). Wydarzenie rozpocznie się o godz. 21.00 i potrwa do 2.00 w nocy. Kasa będzie otwarta do godz. 1.30. Do budynku będzie można wejść od strony ul. Matejki. 

Będzie to niezwykła okazja do zapoznania się z kolekcją roślin egzotycznych. Podobnie, jak poprzednim razem, także i teraz organizator wydarzenia sugeruje, aby na nocne zwiedzanie przyjść z... latarką.

Zbiory Palmiarni Poznańskiej liczą ponad 17 tys. roślin należących do 1100 gatunków. Na terenie obiektu dostępne jest też akwarium, w którym można oglądać 170 gatunków ryb z całego świata oraz wiele gatunków roślin wodnych.

Bilety

Bilet normalny do Poznańskiej Palmiarni kosztuje 7 zł. Ulgowy 5 zł. Dzieci do lat 3 wchodzą za darmo.

Polecamy też: Poznań na weekend. Co robić w mieście? [IMPREZY, WYDARZENIA, ATRAKCJE]

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE