Będzie można kupić kwiaty, ale też zrobić las w szkle! Niebawem targi „W te pędy”!

2019-10-09 16:33 DR
W te pędy - zdjęcie ilustracyjne
Autor: mat.pras. W te pędy - zdjęcie ilustracyjne

Coraz większymi krokami zbliżają się targi idei roślinnych „W te pędy”. To już druga edycja tego wydarzenia. Podczas imprezy będzie można wymienić się kwiatami, kupić je, ale także wziąć udział w ciekawych wykładach czy warsztatach. Co jeszcze znalazło się w programie? Sprawdźcie szczegóły!

Będzie można wymienić się kwiatami, ale też porozmawiać ze specjalistami, którzy doradzą jak zadbać o domową zieleń! W weekend w Poznaniu odbędą się targi roślinne "W te pędy".

Będziemy mogli zobaczyć między innymi książki, odzież, produkty „zero waste”, biżuterię, kosmetyki organiczne, akcesoria do uprawy roślin, czyli między innymi ceramikę. Będą też doniczkowce we własnej osobie.

Powiedziała w rozmowie z Radiem Eska współorganizatorka wydarzenia, Marta Łępicka. Podczas targów będzie można również wziąć udział w wykładach.

Opowiem o zabiegach, jakie powinniśmy przeprowadzić przed zimą w naszych ogródkach, na naszych balkonach i tarasach, aby rośliny przetrwały zimę w jak najlepszym stanie. Porozmawiamy również o roślinach doniczkowych, o zabiegach pielęgnacyjnych, o doświetlaniu tych roślin tak, aby one również czuły się w domu jak najlepiej.

Mówi Bartosz Ławniczak z Zarośli. W programie znalazł się również szereg ciekawych warsztatów.

Na przykład z przygotowywania wegańskich przetworów takich jak koreańskie kimchi z czerwonej kapusty, pikle ogórkowe z imbirem i tabasco. Kolejne warsztaty to kultowe już lasy w szkle, podczas których zamkniemy leśne ekosystemy w słoikach.

Mówi Norbert Adamczak z Zarośli. Targi "W te pędy" odbędą się w najbliższą niedzielę w Concordia Design. Start o godzinie 11:00. Szczegóły na facebookowej stronie wydarzenia.