Biesiada na torach tramwajowych w Poznaniu! To mogło skończyć się DRAMATEM [ZDJĘCIA]

2019-10-30 10:10 BM

Nieodpowiedzialne i głupie zachowanie grupy młodych mężczyzn. Panowie urządzili sobie biesiadę w okolicach torów tramwajowych przy ul. Jana Pawła II w Poznaniu. Wstrzymywali oni ruch i było o krok od tragedii!

Sytuacja miała miejsce we wtorek. Operator monitoringu miejskiego zauważył, że w okolicach przystanku tramwajowego przy ul. Jana Pawła II dzieją się dziwne rzeczy.

- Młodzi mężczyźni palili papierosy siedząc na torach tramwajowych. Motorniczowie, którzy ruszali z przystanku, musieli zwalniać, a nawet zatrzymywać skład do czasu aż, młodzież nie odblokowała przejazdu - relacjonuje Straż Miejska Miasta Poznania.

Operator miejskiego monitoringu wezwał policję, która zabrała mężczyzn na komisariat. - Takie nieodpowiedzialne zachowanie mogło doprowadzić do nieszczęśliwego wypadku. Tym bardziej, że po godz. 17 szybko zapada zmrok i widoczność jest ograniczona - dodają strażnicy.

Z naszych informacji wynika, że już wcześniej dochodziło do tego typu niebezpiecznych sytuacji. Na szczęście obyło się bez tragedii.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE