Budzyń: Koszmarny wypadek rodziny. Maleńkie dzieci ciężko ranne

2021-07-25 7:35
Straż pożarna na miejscu. Wypadek w Budzyniu
Autor: Grzegorz Kluczyński Ogromny pożar tartaku w Mochach! Zawalił się dach hali produkcyjnej / Zdjęcie poglądowe

W wypadku busa koło Budzynia (woj. wielkopolskie), do którego doszło w nocy z soboty na niedzielę, ranna została ośmioosobowa rodzina, w tym dzieci w wieku od 3 miesięcy do 12 lat. - Kierujący autem uderzył w przydrożne drzewo - podała Polska Agencja Prasowa.

Budzyń: Poważny wypadek w Wielkopolsce! Bus uderzył w drzewo, maleńkie dzieci ciężko ranne

Dantejskie sceny w powiecie chodzieskim. St. asp. Beata Luberska z KPP w Chodzieży przekazała w niedzielę (25.07.2021) Polskiej Agencji Prasowej, że w wypadku, do którego około północy na 214 km drogi krajowej nr 11, ranni zostali rodzice i ich sześcioro dzieci w wieku od trzech miesięcy do 12 lat. - Dzieci są ciężej ranne - zaznaczyła przedstawicielka policji. Według ustaleń policjantów pochodząca z Wielkopolski rodzina wracała z jednodniowej wycieczki nad morze. Do wypadku doszło na prostym odcinku drogi.

Czytaj też: Poznań: Dostawca jedzenia potrącił kobietę. Jest poszukiwany!

- Kierowca Opla Vivaro jadąc od strony Chodzieży w kierunku Poznania, z nieznanych dotąd przyczyn, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Na miejscu trwają czynności w celu ustalenia dokładnych przyczyn i okoliczności tego zdarzenia - powiedziała Luberska, cytowana przez PAP.

sFunkcjonariuszka dodała, że kierujący Oplem był trzeźwy, ale policjanci sprawdzą czy nie był pod wpływem środków odurzających. O wypadku została powiadomiona prokuratura. Poszkodowani w wypadku trafili do szpitali w Chodzieży i Pile. Luberska dodała, że do uwolnienia rannych z wraku auta strażacy musieli użyć specjalistycznego sprzętu. Droga krajowa nr 11 przez dłuższy czas była zablokowana. Do tematu będziemy wracać.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Wypadek śmiertelny na drodze Leszno-Osieczna
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE