Przyczepa zabiła mężczyznę! Tragiczny wypadek koło Gniezna

2021-07-23 7:47
Przyczepa zabiła mężczyznę! Tragiczny wypadek koło Gniezna
Autor: OSP Łubowo Przyczepa zabiła mężczyznę! Tragiczny wypadek koło Gniezna

Tragiczne wydarzenia w Siemianowie (pow. gnieźnieński). Na terenie jednego z gospodarstw doszło do wypadku. Przyczepa przygniotła mężczyznę. Na miejsce przyjechały służby ratunkowe, ale nie udało się go uratować. Okoliczności dramatu wyjaśnia policja pod nadzorem prokuratora.

Do tragicznych zdarzeń w Siemianowie doszło w czwartkowe południe. Strażacy około godz. 13:00 otrzymali zgłoszenie, że mężczyzna uległ wypadkowi na terenie swojego gospodarstwa. Wstępnie ustalono, że naprawiał on przyczepę rolniczą i został przez nią przygnieciony! - Osoba była przygnieciona przez skrzynię ładunkową do ramy pojazdu. Nie wykazywała ona parametrów życiowych. Przybyły na miejsce lekarz zgon poszkodowanego mężczyzny - poinformowali strażacy z OSP w Łubowie. Na miejscu zdarzenia długo pracowała policja oraz prokurator. Być może śledztwo pozwoli wyjaśnić, jak doszło do tego tragicznego zdarzenia.

Ciągnik BEZ KIEROWCY jeździł po polu. Nieprawdopodobne!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE