Rozpaczliwy apel żony do zaginionego męża! „Czekamy i pomożemy”

2021-09-16 8:49
Zaginął ojciec trójki dzieci. Nie pojawił się w pracy, szuka go już cały Ostrów
Autor: SiR Ostrów Zaginął ojciec trójki dzieci. Nie pojawił się w pracy, szuka go już cały Ostrów

Już trzecią dobę znaku życia nie daje Bartosz Muss z Ostrowa Wielkopolskiego, który wyszedł do pracy i ślad po nim zaginął. Na mężczyznę czeka w domu zrozpaczona żona i trójka dzieci. Szuka go już także ostrowska grupa poszukiwawcza Szukamy i Ratujemy.

Bartosz Muss ma 39 lat. W poniedziałek rano jak co dzień wyszedł do pracy, ale nigdy do niej nie dotarł. Nie skontaktował się też ze swoją rodziną i nikogo nie poinformował o swoich planach. Żona mężczyzny rozpoczęła rozpaczliwe poszukiwania męża. Mężczyzna ostatni raz widziany był z plecakiem w okolicach dworca PKP w Ostrowie Wielkopolskim. Sprawą zajmuje się już policja, która między innymi sprawdza dostępny monitoring. Telefon Bartosza Muss jest wyłączony. Ostatnie logowanie wskazuje na… Kraków. W mediach społecznościowych żona zaginionego opublikowała dramatyczny apel: „Błagam… Jeśli ktoś go spotka…. Powiedz mu, że ma wracać, że czekamy i pomożemy!”.

CZYTAJ: Zaginął ojciec trójki dzieci. Nie pojawił się w pracy, szuka go już cały Ostrów

Zaginiony ubrany był w białą koszulkę, niebieskie jeansy i granatowa kurtkę. Osoby posiadające informacje na temat miejsca przebywania zaginionego proszone są o kontakt pod numer alarmowy 112 lub numer alarmowy SiR 731 112 113.

Zaginiony Maciej wychodzi z klubu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE