Drawsko: 50-latek ZABIŁ matkę! Zrobił to z zimną krwią po pijaku?!

2020-05-25 17:14 BM
POLICJA
Autor: Materiały prasowe Drawsko: 50-latek ZABIŁ matkę! Zrobił to z zimną krwią po pijaku?!

Dramatyczne doniesienia z miejscowości Drawsko w powiecie czarnkowsko-trzcianeckim. 50-letni mężczyzna zabił własną matkę. Wiele na to wskazuje, że zrobił to będąc pod wpływem alkoholu. Grozi mu dożywocie!

Do rodzinnej tragedii doszło w piątek (22 maja) w godzinach wieczornych. Karolina Górzna-Kustra z KPP w Czarnkowie poinformowała, że tego dnia około godz. 22:00 dyżurny czarnkowskiej komendy otrzymał zgłoszenie z WCPR w Poznaniu, że w jednym z domów w Drawsku w gminie Krzyż Wielkopolski doszło do awantury.

- Na miejsce natychmiast skierowano patrol. W mieszkaniu tym policjanci znaleźli 85-letnią kobietę. Niestety przybyła na miejsce załoga karetki pogotowia stwierdziła jej zgon. Stróże prawa niezwłocznie podjęli działania mające na celu ustalenie przebiegu zdarzenia i zatrzymania osoby mającej związek ze śmiercią kobiety - dodaje Górzna-Kustra, rzecznik prasowa KPP w Czarnkowie.

Policjanci zatrzymali 50-letniego syna zamordowanej, który znajdował się w mieszkaniu. W chwili zatrzymania był on nietrzeźwy. Trafił on do aresztu i prędko z niego nie wyjdzie.

- Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na postawienie zatrzymanemu zarzutu zabójstwa. W sobotę Sąd Rejonowy w Trzciance na wniosek śledczych i prokuratora, aresztował 50-latka na trzy miesiące. Grozi mu kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności - dodaje Karolina Górzna-Kustra.

Morderstwo w Szubinie. 27-latek nożyczkami zabił kolegę
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE