Drożyzna na Poznańskim Jarmarku Świątecznym. Cena pajdy chleba ze smalcem zwala z nóg! Tak drogo jeszcze nie było

i

Autor: Sylwia Adamczyk Drożyzna na Poznańskim Jarmarku Świątecznym. Cena pajdy chleba ze smalcem zwala z nóg! Tak drogo jeszcze nie było

Wszyscy łapią się za głowy

Drożyzna na Poznańskim Jarmarku Świątecznym. Cena pajdy chleba ze smalcem zwala z nóg! Tak drogo jeszcze nie było

2022-12-01 11:45

Jarmark świąteczny w Poznaniu działa od 19 listopada 2022 roku i od pierwszych dni cieszy się sporą popularnością. Na ponad 50 stoiskach z lokalnymi przysmakami i rzemiosłem każdy znajdzie coś dla siebie. Z pewnością dużym zaskoczeniem dla odwiedzających są... ceny. Te niestety mocno poszybowały w górę. Zobaczcie sami!

Tłumy na Poznańskim Jarmarku Świątecznym 2022

Poznański Jarmark Świąteczny 2022

Poznański Jarmark Świąteczny ruszył dokładnie 19 listopada. Głównymi atrakcjami wydarzenia są: młyńskie koło, lodowisko, karuzela wenecka, domek Świętego Mikołaja, spektakularna choinka, świąteczna scena z bogatym repertuarem artystycznym, tematyczne imprezy weekendowe oraz warsztaty dla dzieci. Na gości jarmarku czeka bogata oferta gastronomiczno-handlowa. W tym roku organizatorzy postawili na lokalność, regionalne wyroby i artystyczne bogactwa Wielkopolski. Przyjrzeliśmy się cenom niektórych produktów.

Ceny na jarmarku świąteczny w Poznaniu

Za grzane wino 0,2 l przyjdzie nam zapłacić aż 15 zł. Tyle samo kosztuje gorące kakao. Za pajdę chleba "full wypas" zapłacimy 25 zł, natomiast za kanapkę z samym smalcem - 15 zł. A co z potrawami typowo świątecznymi? Pierogi z mięsem, kapustą i grzybami lub ruskie to wydatek rzędu 15 zł. Tyle samo kosztuje także żurek oraz grochówka. Najtaniej wyjdzie nas barszcz - to koszt 10 zł.

Sonda
Lubicie Jarmarki Świąteczne?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają