Dwumiesięczne dziecko UWIĘZIONE w rozgrzanym samochodzie! Chwile grozy w Wolsztynie

2020-08-12 13:03 Maciej Brzeziński
Dwumiesięczne dziecko UWIĘZIONE w rozgrzanym samochodzie! Chwile grozy w Wolsztynie
Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe / policja.gov.pl Dwumiesięczne dziecko UWIĘZIONE w rozgrzanym samochodzie! Chwile grozy w Wolsztynie

To mogło skończyć się bardzo źle. Kobieta przez przypadek zatrzasnęła dwumiesięczne dziecko w samochodzie, do którego nie mogła się dostać. Cała sytuacja miała miejsce na jednym z parkingów w Wolsztynie. Jak do tego doszło? Wystarczyła chwila nieuwagi...

Do zdarzenia doszło we wtorek (11 sierpnia) około godz. 15:00 w Wolsztynie. Kobieta podróżowała razem z dzieckiem. Wyszła ze swojego pojazdu, zamknęła drzwi i już nie mogła ich otworzyć.

- Zamykając drzwi swojego auta przypadkowo zatrzasnęła w nim kluczyki samochodowe - zdradzają policjanci z KPP Wolsztyn.

Dziecku mogła stać się krzywda. Na miejsce przyjechali policjanci, którzy ustalili przebieg zdarzeń. Na szczęście mała dziewczynka zachowywała się spokojnie, nie płakała, a stojąca przy samochodzie matka utrzymywała z nią kontakt wzrokowy. Po kilku minutach udało się też odzyskać kluczyki.

- Policjant gotowy był do wybicia jednej z szyb, jednak w tym momencie z pomocą pospieszyli świadkowie zdarzenia. Przy pomocy kija, przez uchyloną szybę auta udało im się wydostać kluczyki, które natychmiast przekazali kobiecie - relacjonują mundurowi.

Funkcjonariusze przypominają, że w takich przypadkach decydującą rolę odgrywa czas i świadomość zagrożenia osób, których ta sytuacja dotyczy. Tym razem wszystko szczęśliwie się zakończyło.

Dziecko wypadło z auta w Tarnowskich Górach. Jak do tego doszło?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.