Dziadek przejechał ciągnikiem 1,5-rocznego wnuczka! Dziecko zginęło na miejscu

i

Autor: zdjęcie ilustracyjne/Super Express Dziadek przejechał ciągnikiem 1,5-rocznego wnuczka! Dziecko zginęło na miejscu

Ogromna tragedia

Dziadek przejechał ciągnikiem 1,5-rocznego wnuka! Chłopczyk zginął na miejscu

2023-09-19 12:25

Niewyobrażalna tragedia pod Krotoszynem. Dziadek przejechał ciągnikiem swojego półtorarocznego wnuczka! Dziecko nie żyje. Jak doszło do wypadku? Szczegóły w artykule.

Nieszczęśliwy wypadek, okrutny zbieg okoliczności i przerażająca śmierć malutkiego dziecka! Tylko takie myśli przychodzą do głowy po informacji, która dotarła z jednego z domów w powiecie krotoszyńskim.

- Do tragicznego zdarzenia doszło 18 września 2023 r. około godziny 9. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 67-letni mężczyzna mieszkaniec powiatu krotoszyńskiego podczas wykonywania prac gospodarskich najechał 1,5 rocznego chłopca, który w nieustalonych dotąd okolicznościach znalazł się bezpośrednio za ciągnikiem rolniczym - poinformował media Piotr Szczepaniak z krotoszyńskiej policji.

67-latek najprawdopodobniej w ogóle nie zauważył, że dziecko jest w pobliżu. Chłopiec zmarł na miejscu. - Na miejscu wykonano czynności pod nadzorem prokuratury, które mają na celu wyjaśnienie przebiegu tego tragicznego zdarzenia. Prowadzone jest śledztwo – mówi Super Expressowi Szczepaniak.

Członkowie rodziny po wypadku sami wymagali opieki lekarskiej.

Sonda
Straciłeś/aś w tym roku kogoś bliskiego?
Bliscy pożegnali Piotra przygniecionego przez traktor
Listen on Spreaker.