Gdzie są najlepsze lody w Poznaniu? Ślinka cieknie na samą myśl!

2021-07-25 10:00
Gdzie są najlepsze lody w Poznaniu?  Ślinka cieknie na samą myśl!
Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe Gdzie są najlepsze lody w Poznaniu? Ślinka cieknie na samą myśl!

W okresie letnim większość z nas zajada się lodami. Dla wielu osób to najlepszy deser na świecie. W Poznaniu nie brakuje miejsc, gdzie podczas spaceru po mieście można zjeść przepyszne lody. Gdzie są najlepsze lody w stolicy Wielkopolski? Przygotowaliśmy listę, którą znajdziecie w poniższym artykule.

Gdzie są najlepsze lody w Poznaniu?

Poznań jest coraz chętniej odwiedzany przez turystów, dla których liczą się nie tylko zabytki czy muzea, ale także oferta gastronomiczna. Podczas letnich podróży większość z nas ma najczęściej ochotę na zimne, pyszne lody. Lodziarni w Poznaniu jest bardzo dużo, ale która jest najlepsza? To pytanie zadaje sobie wielu turystów, ale także mieszkańców Poznania.

ZOBACZ: Otwarte baseny w Poznaniu tętnią życiem! Jakie ceny i atrakcje?

Najlepsze lody w Poznaniu [LISTA]

Najlepsze lody w Poznaniu wybraliśmy na podstawie ocen lodziarni w Google. Zapoznajcie się z naszą specjalnie przygotowaną galerię, a potem... skosztujcie najsmaczniejszych lodów w stolicy Wielkopolski. Smacznego!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE