Zwłoki bez głowy ujawnili w jej mieszkaniu. Makabryczne odkrycie w Wielkopolsce

i

Autor: Shutterstock Zwłoki bez głowy ujawnili w jej mieszkaniu. Makabryczne odkrycie w Wielkopolsce

Szok!

Głowa Elżbiety została odgryziona! Denatka leżała naga na ziemi. Makabra jak z horroru

2022-12-01 13:51

Makabra rodem z horroru w małej podpoznańskiej miejscowości. 71-letnia emerytka zmarła z wychłodzenia, a gryzonie i zwierzęta odgryzły jej… głowę. - Ostatni raz widzieliśmy ją tydzień temu - mówią sąsiedzi zmarłej, z którymi rozmawiała nasza reporterka.

Okaleczone zwłoki kobiety znalazła policja, którą zawiadomili zaniepokojeni sąsiedzi. Długo nie widzieli pani Elżbiety, więc uznali, że musiało stać się coś złego. Zawiadomili straż gminną, strażnicy z kolei poprosili o pomoc straż pożarną i policję. - Do mieszkania trzeba było wejść siłowo - mówiła Marta Mróz z poznańskiej policji. To, co mundurowi zobaczyli po wejściu do środka, było przerażające. Kobieta nie żyła, miała obrażenia na całym ciele, a jej głowa była oddzielona od reszty ciała. W małym Lusowie huczało od plotek. Wielu zastanawiało się, kto mógł zrobić pani Elżbiecie taką krzywdę. Kobieta była bardzo biedna, nadużywała alkoholu i żyła w złych warunkach. Niektórzy mówili o mężczyźnie, który miał się pojawiać w jej domu i nagle zniknąć.

Co się wydarzyło w Lusowie pod Poznaniem? Makabryczne szczegóły

Prawda okazała się jednak zupełnie inna. To sekcja zwłok dała śledczym odpowiedź na pytanie, co wydarzyło się pod Poznaniem. Jak poinformował Łukasz Wawrzyniak z Prokuratury Okręgowej w Poznaniu, kobieta zmarła w wyniku wychłodzenia organizmu, natomiast obrażenia, jakie miało ciało kobiety, były efektem żerowania zwierząt, gryzoni. To obrażenia pośmiertne. Czasami wydaje nam się, że takie sceny są tylko w horrorach, niestety w tym przypadku były brutalną rzeczywistością.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Wierzysz w życie po śmierci?
Makabryczne odkrycie w Stalowej Woli. Dwa ciała w domu przy ul. Brandwickiej
Listen to "Czego boją się seniorzy? DROGOWSKAZY" on Spreaker.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają