Karetka, zdjęcie poglądowe

i

Autor: Paweł Dąbrowski/Super Express

Horror w Wielkopolsce

Maszyna wciągnęła rękę mężczyzny! Dramat w Gnieźnie

2022-11-30 22:13

Do dramatycznego wypadku doszło w w Gnieźnie (woj. wielkopolskie) w środę wieczorem ( 30 listopada 2022). Jak podaje Polska Agencja Prasowa, maszyna wciągnęła rękę starszego mężczyzny! Trafił do szpitala.

Gniezno. Tragiczny wypadek. Maszyna wciągnęła rękę mężczyzny

Horror mieszkańca Gniezna. W środę (30 listopada 2022) maszyna wciągnęła rękę starszego mężczyzny. Trafił on do szpitala. Jak poinformował Polską Agencję Prasową dyżurny wielkopolskich strażaków, służby zostały powiadomione o zdarzeniu wieczorem. Dyżurny powiedział, że maszyna wciągnęła rękę mężczyzny.

Gniezno. 70-latek miał testować maszynę do pakowania masła

Jak dotąd wiadomo niewiele. Lokalny serwis tvgniezno.pl podał, że poszkodowany to 70-letni mężczyzna. Według nieoficjalnych ustaleń dziennikarzy serwisu do wypadku miało dojść, kiedy mężczyzna testował naprawianą maszynę do pakowania masła.

- W pewnym momencie maszyna wciągnęła jego rękę. Mężczyźnie udało się zadzwonić do krewnego, który przybiegł z pomocą – podano.

Poszkodowany mężczyzna z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala.

Auto kobiety stoi w poprzek drogi. Nic nie można zrobić?
Sonda
Czy byłeś świadkiem groźnego wypadku?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają