Gniezno: DZIWNE zachowanie kierowcy audi. Był senny i wypowiadał się nielogicznie

i

Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe Gniezno: DZIWNE zachowanie kierowcy audi. "Był senny i wypowiadał się nielogicznie"

Gniezno: DZIWNE zachowanie kierowcy audi. "Był senny i wypowiadał się nielogicznie"

2020-05-19 9:49

W centrum Gniezna mogło dojść do wielkiej tragedii. 20-letni mężczyzna dziwnie zachowywał się za kierownicą swojego samochodu. Okazało się, że był pod wpływem niedozwolonych środków. Grozi mu kilka lat więzienia.

Całe zdarzenie miało miejsce w piątek (15 maja) w godzinach wieczornych. W centrum Gniezna policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki audi. Chwilę wcześniej kierujący wykonywał gwałtowne manewry na drodze.

- Jak się okazało 20-letni kierowca nie posiadał prawa jazdy, dodatkowo był senny i wypowiadał się nielogicznie. Sam dobrowolnie przekazał funkcjonariuszom dwa woreczki strunowe z zawartością narkotyków. Stróże prawa byli jednak nieufni i sami postanowili przeszukać auto, w którym znaleźli kolejne narkotyki. W sumie mundurowi znaleźli ponad 20 gramów marihuany i niewielką ilość amfetaminy. Dodatkowo mężczyźnie pobrano krew do badań - relacjonują funkcjonariusze z Gniezna.

Auto zostało zabezpieczone na parkingu depozytowym, a zatrzymany usłyszał już zarzut z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności. Okazało się także, że w przeszłości był notowany przez policję.

Narkotyki trzymał w kuchni