Gniezno: Otworzył butelkę z wódką w markecie i zaczął pić. Potem uciekł

2021-10-25 19:16
Gniezno: Otworzył butelkę z wódką w markecie i zaczął pić. Potem uciekł
Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe Gniezno: Otworzył butelkę z wódką w markecie i zaczął pić. Potem uciekł

Nietypowe zdarzenie w jednym z marketów w Gnieźnie (woj. wielkopolskie). 44-latek podszedł do regału z napojami alkoholowymi i zaczął się nimi delektować. Po interwencji ochroniarza uciekł. Sprawą zajęła się miejscowa policja.

Do zdarzenia doszło we wtorek (19 października) w godzinach popołudniowych. Do jednego z gnieźnieńskich marketów wszedł 44-latek. - Podszedł do regału z napojami alkoholowymi, wziął w rękę butelkę z wódką, otworzył zrywając banderolę a następnie odłożył na półkę. Następnie zabrał kolejną butelkę z mocnym trunkiem i zaczął pić - relacjonuje Anna Osińska, oficer prasowy KPP w Gnieźnie.

Czytaj też: Poznań: Martwy 40-latek leżał przed wejściem do parku. Ustalono szczegóły krwawej jatki

Uwagę mężczyźnie zwrócił ochroniarz. Sprawca go odepchnął i wybiegł ze sklepu. O sprawie natychmiast powiadomiono policję, która dwa godziny później zatrzymała podejrzanego. - Następnego dnia prokurator przedstawił 44-latkowi zarzut kradzieży rozbójniczej a także zastosował wobec podejrzanego policyjny dozór policji i zakaz zbliżania się do pracownika ochrony - wyjaśnia Osińska.

44-latkowi może grozić do 15 lat pozbawienia wolności, bo działał w warunkach recydywy.

Wpadki nauczycieli na zdalnym nauczaniu. Papierosy, wódka, upadek księdza
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE