Gostyń: Jeździli po mieście BMW i strzelali! To trwało 4 dni!

2020-09-18 21:58 Michał Górecki
Gostyń: Jeździli po mieście BMW i strzelali z broni palnej!
Autor: KPP Gostyń Gostyń: Jeździli po mieście BMW i strzelali z broni palnej!

Mają zaledwie 23 i 21 lat. Mężczyźni jeździli po Gostyniu swoim BMW i strzelali z pistoletu! W piątek zostali zatrzymani przez mundurowych i teraz za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem.

W piątek ich zabawa dobiegła końca. Panowie w wieku 23 i 21 lat jeździli po mieście samochodem marki BMW i strzelali do wiat przystankowych z broni pneumatycznej. Podczas takiej rozrywki przez 4 dni zdemolowali w sumie 10 wiat na ternie całego miasta i gminy. - [...] sposób działania zawsze wyglądał tak samo. Podjeżdżali samochodem marki BMW w okolice przystanku i z wnętrza pojazdu oddawali strzały w jego kierunku - przekazuje biuro prasowe KPP Gostyń.

Pistolet pneumatyczny, którym się wymieniali był zasilany gazem. Mundurowi wystawili już rachunek na bardzo dokładną sumę 8988,44 zł. Poza odpowiedzialnością finansową, chuligani poniosą też tę prawną, bo staną przed sądem.

Grozi im kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do nawet 5 lat. Policjanci w uzgodnieniu z prokuratorem na poczet przyszłej kary i naprawienia szkody zajęli mężczyznom pieniądze w kwocie 9 tys. złotych.

Wielka awantura w Sejmie. Ustawa o ochronie praw zwierząt

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.