Gwałt zbiorowy we Wrześni. Koledzy skrzywdzili 21-latkę! Śledczy nie mają wątpliwości

2021-07-20 14:21

W Sądzie Okręgowym w Poznaniu rozpoczął się proces w sprawie zbiorowego gwałtu. Ofiara to 21-latka z Wrześni (woj. wielkopolskie). Sprawcy to młodzi mężczyźni. Zdaniem prokuratury mężczyźni podali swojej ofierze… pigułkę gwałtu. Szczegóły sprawy w artykule.

Dramat 21-latki miał się rozegrać w czerwcu ubiegłego roku. Kobieta zgłosiła się do śledczych po tym, jak miała zostać zgwałcona przez swoich kolegów Radosława Cz. i Filipa J.. Mężczyźni, w trakcie towarzyskiego spotkania, mieli podać swojej ofierze tzw. pigułkę gwałtu. Obecność narkotyku została potwierdzona przez specjalistyczne badania. Śledczy nie mają też wątpliwości, że wobec 21-latki użyto przemocy i że doszło do tzw. gwałtu zbiorowego. Zdaniem Prokuratury Rejonowej we Wrześni gwałt został popełniony za pomocą podstępu i przemocy. Dlatego teraz grozi im aż 15 lat za kratkami. Mężczyźni nie przyznają się do winy. Proces będzie się toczył za zamkniętymi drzwiami.

Podejrzany o próbę gwałtu i usiłowanie uprowadzenia 11-letniej dziewczynki już w rękach policji
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE