W Poznaniu nożownik zaatakował przypadkowego przechodnia

i

Autor: mat. policji W Poznaniu nożownik zaatakował przypadkowego przechodnia

Horror w Poznaniu. Nożownik zaatakował przypadkowego przechodnia [WIDEO]

2022-04-22 16:01

Poznańscy policjanci zatrzymali agresywnego mężczyznę, który bez powodu zaatakował przechodzącego przez przejście dla pieszych 51-latka i ranił go nożem. Poszkodowany 51-latek trafił do szpitala. Funkcjonariusze nie wykluczają, że pokrzywdzonych osób mogło być więcej i proszą o kontakt wszystkich świadków zdarzenia.

Do bulwersujących wydarzeń doszło w czwartek rano (21 kwietnia) w rejonie Ronda Rataje w Poznaniu. Ok. godz. 9.15 agresywny mężczyzna bez powodu zaatakował przechodzącego przez przejście dla pieszych 51-latka. Napastnik najpierw zaczął grozić pieszemu nożem, po czym rzucił się na niego, bijąc go i kopiąc po całym ciele. W trakcie bójki ranił go też nożem. Gdy w obronie katowanego mężczyzny, stanął przypadkowy świadek, napastnik rzucił się również na niego.

Raniony nożem 51-latek trafił do szpitala. Jego życiu na szczęście nie zagraża niebezpieczeństwo. Poszukiwaniami napastnika zajęli się nowomiejscy policjanci i wkrótce ich starania przyniosły wymierne efekty. Nożownik został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie.

ZOBACZ TEŻ: 26-latek handlował narkotykami! Grozi mu długa odsiadka!

- Jak wynika z materiału dowodowego zebranego i zabezpieczonego przez policjantów, osób pokrzywdzonych może być więcej - informuje mł. asp. Marta Mróz z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu. - W związku z tym prosimy o kontakt wszystkie osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub zostały zaatakowane przez napastnika widniejącego na nagraniu.

Z policją można się kontaktować dzwoniąc pod nr tel. (47)77-123-11/12 lub 112 (czynne całą dobę) bądź odwiedzając osobiście Komisariat Policji Poznań Nowe Miasto przy ul. Polanka 24.

Sonda
Czy czujesz się bezpiecznie w swoim mieście?
Atak nożownika. Dźgnął 21-latka i uciekł
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE