Jacek zaprosił na placek. Akcja posła Trzeciej Drogi z Poznania

i

Autor: Facebook/Jacek Tomczak

WYBORY 2023

Jacek zaprosił na placek. Akcja posła z Poznania

2023-09-22 13:58

Poseł Jacek Tomczak w tegorocznych wyborach parlamentarnych startuje z drugiego miejsca poznańskiej listy Trzeciej Drogi. W czwartek z blachami upieczonego ciasta drożdżowego ze śliwkami i kruszonką ruszył na Rynek Łazarski, by porozmawiać z wyborcami. To kolejna odsłona akcji "Jacek zaprasza na placek".

Poseł Jacek Tomczak zaprosił poznaniaków na placek. Kandydat Trzeciej Drogi na Rynku Łazarskim

- Ponownie - ja wraz z wolontariuszami - spotkamy się z mieszkańcami i przedsiębiorcami. Podzielimy się uśmiechem i pysznym domowym ciastem drożdżowym ze śliwkami i kruszonką - zapowiadał poseł Jacek Tomczak w mediach społecznościowych i słowa dotrzymał. W czwartek miała miejsce kolejna odsłona akcji "Jacek zaprasza na placek". Kandydat w nadchodzących wyborach z drugiego miejsca poznańskiej Trzeciej Drogi spotkał się z mieszkańcami Poznania na Rynku Łazarskim.

Podczas krótkiego spotkania z dziennikarzami odniósł się do przerwanej konferencji posła PiS Bartłomieja Wróblewskiego przed siedzibą poznańskiej PO. Tamte wydarzenia określił mianem "żenującej awantury". - My mówimy jasno: dość kłótni, do przodu! - przekonywał.

Wśród najważniejszych postulatów podnoszonych przez posła Jacka Tomczaka są: obniżenie podatków (10% podatek liniowy, dobrowolny ZUS, VAT płatny tylko od zapłaconych faktur), przywrócenie możliwości odliczania składki zdrowotnej, znaczące zwiększenie wydatków na zdrowie czy zerowy VAT na produkty lokalne.