Jechał wózkiem inwalidzkim pod prąd! Wszystko na ruchliwej ulicy [WIDEO]

2019-09-17 11:45 BM
Wózek inwalidzki
Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe

Na Rondzie Śródka w Poznaniu mogło dojść do niebywałej tragedii. Mężczyzna poruszał się wózkiem inwalidzkim pod prąd. Na miejsce wezwano Straż Miejską, która dowiedziała się dlaczego mężczyzna wjechał na ulicę.

Sytuacja miała miejsce w poniedziałkowy wieczór. Mężczyzna poruszał się na wózku inwalidzkim pod prąd od strony ul. Wyszyńskiego w kierunku ulicy Zawady. Dostrzegli to strażnicy miejscy, którzy patrolowali okolice.

- Strażnik kierujący radiowozem, aby jak najszybciej znaleźć się przy mężczyźnie użył sygnałów dźwiękowych i świetlnych. Bezpiecznie przetransportowali mężczyznę na chodnik - opowiadają strażnicy miejscy, którzy dowiedzieli się także dlaczego została stworzona niebezpieczna sytuacja na drodze. - Mężczyzna chciał przedostać się na drugą stronę, ale nie miał siły jechać na około. Nie oczekiwał pomocy, stwierdził także że dalej poradzi sobie sam - dodają funkcjonariusze.

Niebezpieczna sytuacja w okolicach ronda Śródka wyglądała tak:

Mężczyzna podziękował strażnikom, ale otrzymał także pouczenie.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE