Jeden błąd zrobił z nauczycielki gwiazdę internetu! Dziecku zabraniam, ale sama chętnie wezmę udział

i

Autor: xxolaxx/cc0/Pixabay.com Nauczycielka przez pomyłkę zaprosiła uczniów na zajęcia "Moja przygoda z orgiami"

Orgie w szkole?

Jeden błąd zrobił z nauczycielki gwiazdę internetu! "Dziecku zabraniam, ale sama chętnie wezmę udział"

2022-09-24 14:31

Jedna z nauczycielek zwróciła się do rodziców z prośbą o wyrażenie zgodny na uczestnictwo ich dzieci w zajęciach origami. Na kartce, która do nich trafiła, pojawił się jednak niemały błąd, bo mogli przeczytać o "mojej przygodzie z orgiami". Gdy skrin zgody trafił do internetu, za pośrednictwem portalu facebookowego Trauma.pl, ruszyła lawina komentarzy.

Jeden błąd zrobił z nauczycielki gwiazdę internetu! "Dziecku zabraniam, ale sama chętnie wezmę udział"

Będą nowe zajęcia z edukacji seksualnej dla dzieci? Nie, ale nauczycielka jednej ze szkół, która napisała do rodziców o lekcjach "Moja przygoda z orgiami", wywołała w ten sposób duży rezonans. W wyniku tzw. czeskiego błędu kobieta zastąpiła oryginalną nazwę, która zawierała słowo origami, inną, co u wielu internautów wzbudziło jednoznaczne skojarzenia. W komentarzach na profilu facebookowym Trauma.pl dominują oczywiście wpisy z przymrużeniem oka, choć nie brakuje też głosów dotyczących niskiego poziomu edukacji seksualnej w polskich szkołach. Chętnych na "Moją przygodę z orgiami" też nie brakuje. "Ja bym się nie wahała. Zamiast zgody, ja bym zawitała w szkole", "Ja bym napisała "dziecku zabraniam,ale sama chętnie wezmę udział" 🤣", "Ciekawe, czy można iść zamiast dziecka 😛" - piszą użytkownicy Facebooka.

Czytaj też: Niedźwiedzie w lesie pod Nakłem?! Nadleśnictwo wyjaśnia, co się stało

Sonda
Czy twoim zdaniem edukacja seksualna w szkołach jest potrzebna?
Oszaleli! Uprawiali seks na desce surfingowej
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają