Przemoc, agresja - zdj. ilustracyjne

i

Autor: Pixabay W Olecku 39-letni mężczyzna pobił drewnianą pałką swoją żone. Trafił do aresztu.

Szokujące zachowanie 20-latka

Kazał całować buty i brutalnie pobił. To kara za obrażenie BMW. „Jeszcze raz powiesz coś o beemce...”

2022-12-05 16:23

Szokujące zachowanie 20-latka ze Zbąszynka! Młody sadysta pobił innego mężczyznę, ponieważ... ten obraził jego samochód marki BMW. Leżący na ziemi poszkodowany był bity po twarzy i zmuszany do całowania butów znajomych swojego oprawcy, który dodatkowo groził mu śmiercią. Zajście zostało nagrane i trafiło do sieci. Ofiara brutalnego pobicia wciąż nie zgłosiła się na policję.

20-latek brutalnie pobił za obrażanie BMW. Ofiara musiała całować buty i była straszona śmiercią

To nie mieści się w głowie! Portal pościgi.pl opisał sprawę brutalnego pobicia, do którego doszło prawdopodobnie w pobliżu Szamotuł. Sprawcą jest jednak 20-letni mieszkaniec Zbąszynka (woj. lubuskie). Młody mężczyzna przewrócił swoją ofiarę na ziemię, kopał ją, bił po twarzy, a dodatkowo wulgarnie obrażał i groził śmiercią. Na tym nie koniec, bo poszkodowany został zmuszony do całowania butów znajomych swojego oprawcy. Równie szokujący jest powód zachowania 20-latka. Zaatakował on swoją ofiarę, ponieważ... poszkodowany obraził jego samochód marki BMW. Aby jeszcze bardziej upokorzyć napadniętego mężczyznę, bandyci nagrali zajście, a materiał wideo wrzucili do sieci. Dzięki temu można było ustalić ich personalia.

Bandyta został zatrzymany. Poszkodowany wciąż nie zgłosił się na policję

Jak opisuje portali pościgi.pl, tożsamość agresora ustalili policjanci ze Świebodzina. Bandyta został zatrzymany, a jeśli potwierdzi się lokalizacja pobicia, będzie on przekazany wielkopolskim funkcjonariuszom. Poszkodowany wciąż nie zgłosił sprawy organom ścigania. Być może w dalszym ciągu obawia się o swoje życie, ponieważ młodociany brutal zagroził mu zabójstwem i zakopaniem w ziemi.

Sonda
Czy kary za pobicie powinny być wyższe?
Proces mordercy z Sulikowa
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają