Kiedy otwarcie galerii w Poznaniu? Luzowanie obostrzeń

Kiedy otwarcie galerii w Poznaniu? Luzowanie obostrzeń
Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe Kiedy otwarcie galerii w Poznaniu? Luzowanie obostrzeń

Kiedy otwarcie galerii w Poznaniu? W najbliższych tygodniach czeka nas luzowanie obostrzeń. Wielu ludzi nie może doczekać się otwarcia galerii, które z uwagi na lockdown i aktualną sytuację związaną z koronawirusem, zostały zamknięte. Kiedy otwarcie galerii w Poznaniu? Tę decyzję poznaliśmy na środowej konferencji premiera Mateusza Morawieckiego i ministra zdrowia Adama Niedzielskiego.

Kiedy otwarcie galerii w Poznaniu?

Kiedy otwarcie galerii w Poznaniu? Już niedługo powinno to nastąpić. Od soboty (27 marca) na terenie całego kraju obowiązuje lockdown. Przełom marca i kwietnia był bardzo trudny jeśli chodzi o sytuację epidemiologiczną, ale sytuacja z każdym dniem jest coraz lepsza. Wiele na to wskazuje, że niedługo będą luzowane obostrzenia. W środę (28 kwietnia) premier Mateusz Morawiecki i minister zdrowia Adam Niedzielski  przedstawili dokładny plan znoszenia obostrzeń.

Kiedy luzowanie obostrzeń na Wielkopolsce? To pytanie, jakie zadaje sobie wielu mieszkańców. Wiele osób tęskni też z zakupami stacjonarnymi i zadaje sobie pytanie, kiedy otwarcie galerii w Poznaniu? Rządzący ogłosili, że od 4 maja otwarte będą galerie handlowe, sklepy budowlane i meblowe.

Konferencja ministra zdrowia. Co z obostrzeniami?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE