Kierowca pędził w stronę Poznania. Na drodze spotkał policjantów, którzy go nie ukarali. Mieli ważny powód!

2021-03-02 13:06 bm
Pościg za 23-latkiem. Policja dopadła dziwnie zachowującego się mężczyznę
Autor: Pixabay Pijany 23-latek wylądował osobówką w rowie! Słono za to zapłaci

Kierowca audi pędził, jak szalony w stronę Poznania. Zauważyli to policjanci z drogówki, którzy postanowili go zatrzymać. Chwilę później okazało, że miał ważny powód. Tym samym policjanci postanowili mu pomóc. Więcej o tym zdarzeniu piszemy w poniższym artykule.

Do zdarzenia doszło w niedzielę (21 lutego). Policjanci z poznańskiej drogówki zauważyli, że jadący od strony Czerwonaka, kierowca audi jedzie dość szybko. Postanowili go zatrzymać. Od razu okazało się, że mężczyzna ma ważny powód. Na tylnym siedzeniu auta jest jego żona, u której zaczął się poród.

- Kobieta musiała szybko trafić pod opiekę lekarzy. Słysząc to, funkcjonariusze bez chwili wahania podjęli decyzję, o tym, aby pomóc przyszłym rodzicom - opowiadają policjanci.

Mundurowi przeprowadzili pilotaż ulicami miasta, aby para mogła szybko i bezpiecznie dotrzeć do szpitala. Po kilku godzinach, na świat przyszedł zdrowy chłopiec.

Eskorta policji na porodówkę
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE