W windzie polała się KREW! Przykre sceny w jednym z bloków w Poznaniu

2021-03-02 11:33 bm
W windzie polała się KREW! Przykre sceny w jednym z bloków w Poznaniu
Autor: pixabay.com - zdjęcie poglądowe W windzie polała się KREW! Przykre sceny w jednym z bloków w Poznaniu

Dramatyczne wydarzenia w jednej z wind na osiedlu Czecha w Poznaniu. Było tam dużo krwi, a na miejsce przyjechała karetka pogotowia. Co tam się dokładnie wydarzyło? Mieszkańcy osiedla przyznają, że w windach często dochodzi do podobnych ekscesów.

W miniony weekend w bloku na osiedlu Czecha 78 w Poznaniu doszło do niebezpiecznego zdarzenia. Jak informuje portal radiopoznan.fm, grupka osób zatrzasnęła się w windzie. Jedna z nich próbowała się wydostać na zewnątrz i doznała urazu głowy. W windzie było dużo krwi, a na miejsce przyjechało pogotowie ratunkowe.

- W sobotę wychodząc z domu około południa, zauważyłem kałużę krwi na dole tutaj na klatce schodowej no i w windzie były też ślady, musiała komuś kapać krew. Wyrwana deska była w windzie w drzwiach - powiedział jeden z mieszkańców w rozmowie z Radiem Poznań.

Czytaj też: Przestraszył się i okłamał policjantów! To był błąd

Mieszkańcy podkreślają, że windy na osiedlu psują się bardzo często. Administratorzy zapewniają, że przeglądy techniczne są przeprowadzane po każdej informacji. Winda z bloku numer 78 ma być szczegółowo sprawdzona.

"Niech poleje się krew"
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE